دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
بهبودی قطعی ۱۴۲ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر/ تأیید پنج بیمار جدید

10 ارديبهشت 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بهبودی قطعی ۱۴۲ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر خبر داد و گفت: پنج نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان بوشهر تا روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۲۴۲ نفر شامل ۱۲۴ مرد و ۱۱۸ زن است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: از پنج بیمار جدیدی که نتیجه آزمایش کرونا ویروس آن‌ها مثبت اعلام‌شده است، چهار بیمار در شهرستان بوشهر و یک بیمار از شهرستان دشتستان است.
وی تصریح کرد: دو بیمار جدید شهرستان بوشهر خانم‌هایی ۸۱ ساله و ۳۹ ساله از یک خانواده و ساکن کنار تخته هستند که با مورد مثبت در ارتباط بوده‌اند و در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی هستند.
دکتر کشمیری بیان کرد: دو بیمار جدید دیگر شهرستان بوشهر، یکی خانم ۳۱ ساله که بعد از مراجعه به مرکز خدمات جامع سلامت شناسایی‌شده و در منزل تحت مراقبت است و دیگری نیز خانمی ۶۷ ساله که در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی است.
وی بیان کرد: بیمار جدید دیگر آقایی ۸۳ ساله ساکن شهرستان دشتستان است که در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه تا امروز ۶۶ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان (۲۴۲ نفر) تاکنون ۱۴۲ نفر از آنان بهبودیافته و ۷۱ نفر نیز در منزل تحت مراقبت هستند و ۱۸ نفر دیگر نیز در حال سپری کردن دوره درمانی خود در بیمارستان هستند.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
کووید19     کرونا.ویروس     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >