دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
بهبودی قطعی ۱۰۸ نفر/ ابتلای دو نفر جدید تأیید شد

2 ارديبهشت 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با بهبودی قطعی ۴ بیمار دیگر مجموع افرادی که تاکنون در استان بوشهر از ویروس کرونای جدید به‌طور کامل رهایی یافته‌اند به عدد ۱۰۸ رسید.

دکتر سعید کشمیری به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: بر اساس اعلام آزمایشگاه کرونا، ۲ نفر دیگر نیز به لیست مبتلایان به کرونا در استان بوشهر افزود شد تا تعداد کل افراد مبتلا شد به این ویروس تا روز سه‌شنبه دوم اردیبهشت‌ماه به ۱۶۹ نفر افزایش یابد.
دکتر کشمیری بابیان اینکه دو بیمار جدید در حال حاضر در بیمارستان بستری و تحت مراقبت قرار دارند افزود: از دو بیمار جدیدی که نتیجه آزمایش کرونا ویروس آن‌ها مثبت اعلام‌شده است، یک بانوی ۴۳ ساله ساکن شهرستان جم و یک آقای ۳۸ ساله اهل تنگستان است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴۲ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند خاطرنشان کرد: از ۱۶۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان تاکنون ۱۰۸ نفر از بیماری بهبودی کامل یافته، ۴۳ نفر نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شده و در منزل تحت مراقبت قرار دارند و هفت بیمار دیگر نیز در حال سپری کردن دوره درمانی خود در بیمارستان هستند.

انتهای پیام/ م.پ-۱۰۲۵

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
دبیر.ستاد.کرونا     کرونا.ویروس     دکتر.سعید.کشمیری     موارد     جدید.ابتلا    

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >