دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
بستری 19 مبتلای جدید در بیمارستان های استان/ ترخیص 20 مورد

28 خرداد 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 19 مورد مبتلای جدید به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.

دکتر سعید کشمیری اظهار داشت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته 20 مورد از موارد بستری مبتلا به کرونا با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
دکتر کشمیری با اشاره به افزایش 3 مورد مبتلای جدید بستری در بخش‌های مراقبت ویژه افزود: در حال حاضر 21 بیمار مبتلا به کرونا در بخش ICU تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: 78 مورد مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
وی با بیان اینکه 97 نفر بیمار حاد تنفسی در ۲۴ ساعت گذشته به بیمارستان‌های استان بوشهر مراجعه کرده‌اند تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا در کشور و استان بوشهر تاکنون ۱۰ هزار و 777 بیمار حاد تنفسی به بیمارستان‌های استان بوشهر مراجعه کرده‌اند.
دکتر کشمیری بیان کرد: تاکنون سه هزار و 105  نفر از بیماران حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که دو هزار 905 نفر از آن‌ها از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون 39 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست داده اند افزود: متاسفانه امروز یک خانم 66 ساله ساکن دشتستان و یک آقای 84 ساله ساکن شهرستان بوشهر، هر دو با سابقه بیماری زمینه‌ای، فوت کرده‌اند.
دکتر کشمیری افزود: با توجه به روند افزایشی بیماران مبتلا به کرونا و لزوم مراقبت از آنان در منزل باید نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بیش از پیش اقدام شود.
انتهای پیام/س.م - 1021
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     کرونا.ویروس     موارد.جدید.ابتلا     استان.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   28 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >