دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
329 بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

24 تير 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 329 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته 63 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی بابیان اینکه در حال حاضر 172 مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته 55 مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 28 مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه از 4 نفر فوت شده‌ای که تست کرونای آنها  امروز مثبت اعلام شده است یک نفر روز پنجشنبه 19 تیرماه، یک نفر روز یکشنبه ۲۲ تیرماه، یک نفر روز دوشنبه 23 تیرماه و یک نفر نیز امروز 24 تیرماه فوت شده اند که این افراد در رده سنی 60 تا 82 سال بودند.
دکتر کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۸ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر 34 مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: براساس بررسی‌های صورت گرفته، تعداد مبتلایان روزانه به کرونا کاهش پیدا کرده که این نشانه تأثیر استفاده مردم از ماسک است.
انتهای پیام/ س.م - 1021

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     موارد.بستری     کرونا.ویروس     موارد.ابتلا     استان.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   24 تير 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >