امام جمعه شهر برازجان:
اقدامات انجام‌شده در زمان شیوع بیماری کرونا نشات گرفته از روحیه جهادی است

26 آبان 1399
امام جمعه شهر برازجان گفت: اقدامات انجام‌شده در زمان شیوع بیماری کرونا نشات گرفته از تفکرات انقلابی و روحیه جهادی مدیران و مسئولین شهرستان دشتستان است.

حجت‌الاسلام حسن مصلح در نشست با جهادگران سلامت افزود: جهاد در راه سلامت جامعه از جمله کارهایی است که مورد رضایت خداوند بزرگ و از تأکیدات دین مبین اسلام است و ارزش بسیار بالایی دارد.
وی بیان کرد: فرماندار دشتستان در این ایام به صورت جهادی عمل کرد و با بسیج تمام امکانات شهرستان، اقدامات ارزشمندی جهت مقابله با ویروس منحوس کرونا انجام داده که جای تقدیر و تشکر دارد.
 امام جمعه برازجان بیان داشت: کادر بهداشت و درمان دشتستان با تمام توان و ظرفیت خود در راه سلامت مردم تلاش و ایثار نموده‌اند و با و حماسه‌های ماندگاری خلق کردند.
حجت‌الاسلام مصلح افزود: هر جا تفکر دل‌نشین بسیجی و انقلابی پای کار بوده نتایج خوبی هم حاصل‌شده و نمونه آن را در اقدامات جهادی حوزه سلامت و جهادگران سلامت در ایام و ماه‌های گذشته شاهد بوده‌ایم.
مصلح بیان اینکه حضور نیروهای جهادی مردمی در کنار کادر درمان باعث تقویت روحیه آنها شده است، خاطرنشان کرد: کارگاه‌های تولید ماسک و وسایل حفاظتی از دیگر زیبایی‌های ایام بحران کرونا بود که در مساجد و تکایا و بقاع متبرکه که توسط نیروهای مردمی و جهادی راه‌اندازی شد.
امام جمعه برازجان افزود: در پی دستور رهبر انقلاب نسبت به رسیدگی به معیشت مردم، گروه‌های جهادی و انقلابی، رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه برگزار کردند و کمک بسیار خوبی به مردم شد.
فرمانده سپاه جوادالائمه دشتستان نیز در این نشست اظهار داشت: به دنبال شیوع کرونا، سپاه جوادالائمه دشتستان با تمام ظرفیت خود پای کارآمد و پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت فعال شدند.
سرهنگ نعمت اله غلامپور افزود: راه‌اندازی ۴۱ کارگاه تولید ماسک با ظرفیت تولید بیش از ۳۰ هزار ماسک، گان و دستکش بهداشتی و ۵۱ گروه جهادی در قالب نیروهای ایست بازرسی و دیگر برنامه‌ها از جمله فعالیت‌های ما بوده است.
وی ابراز داشت: ۱۰ گردان عاشورا با تعداد ۳ هزار نفر سازمان‌دهی شدند و در نقاط مختلف شهرستان دشتستان کمک کردند.
غلامپور از توزیع بیش از ۱۸ هزار بسته معیشتی بین ۶۳۰۰ خانوار خبر داد و افزود: این کمک‌ها معادل ۶ میلیارد تومان بوده و همچنین ۵۰ تبلت برای دانش آموزان بی‌بضاعت و پخش ۳۰ هزار پرس غذای گرم بوده است.

انتهای پیام/ س.غ- ۳۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
نشست     حجت‌الاسلام.حسن.مصلح     سرهنگ.نعمت‌اله.غلامپور     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   26 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >