به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت :
اعزام تیم‌ بهداشتی درمانی به روستاهای شهرستان دیر

9 آذر 1394
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، تیم بهداشتی درمانی به روستاهای محروم شهرستان دیر اعزام شدند .

عادل مقدس در حاشیه اعزام تیم‌ بهداشتی درمانی به روستاهای محروم شهرستان دیر گفت: تیم بهداشتی درمانی متشکل از پزشک عمومی، ماما، بهورز، بهیار، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس بهداشت عمومی جهت ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به روستاهای دمیگز، کمال احمدی و کالو اعزام شدند .
وی با بیان اینکه شبکه بهداشت و درمان به مناسبت‌های مختلف اقدام به اعزام تیم پزشکی به روستاها می‌کند، اظهار کرد: هدف از اعزام این تیم‌ها بررسی مشکلات بهداشتی درمانی و ویزیت رایگان اهالی روستاها به ویژه روستاهای محروم است .
وی با بیان اینکه تمامی خدمات ارایه شده توسط تیم پزشکی به صورت رایگان ارایه می‌شود خاطر نشان کرد: اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم روستایی شهرستان دیر در طول سال ادامه دارد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر ادامه داد: با اجرای طرح ویزیت و درمان رایگان در روستاهای محروم که با حضور پزشکان صورت می‌گیرد، در وقت، هزینه های درمان و آمد و شد مردم به نحو چشم‌گیری صرفه جویی می‌شود.
مقدس با اشاره به برپایی بیمارستان تخصصی صحرایی در منطقه بردخون گفت : به مناسبت هفته بسیج بیمارستان تخصصی صحرایی به مدت 3 روز در منطقه بردخون برپا شده است که شهروندان می‌توانند خدمات درمانی را به صورت رایگان دریافت کنند .


انتهای پیام/ ح.ن 3050

کلمات کلیدی:
اعزام     تیم.بهداشتی.درمانی     روستاهای.شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   9 آذر 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >