رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
خدمت به مردم یکی از وظایف اصلی مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است

1 بهمن 1399
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: خدمت به مردم و صیانت از حقوق افراد و کارکنان یکی از وظایف اصلی همه مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.

دکتر سعید کشمیری در نشست با مدیر و کارکنان هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: جذب و حفظ نیروی انسانی برای دانشگاه امری خطیر است که دقت و سرعت عمل مدنظر است
وی ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان واحد گزینش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: جایگاه گزینش جایگاهی مهم و حساس است و حق مراجعه‌کننده و سازمان باید رعایت شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: گزینش گذرگاه و معبر خیلی مهمی است که در ابتدای استخدامی وجود دارد و حق سازمان و فرد باید مدنظر قرار گیرد و باید قضاوت بر اساس عدالت باشد که به حمدالله در هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هر دو جنبه مد نظر کارکنان واحد گزینش قرار گرفته است.
 مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مورد فعالیت‌های اخیر این هسته از ابتدای سال جاری تاکنون افزود: با توجه به وجود بیماری کووید ۱۹ و نیاز به جذب نیروی انسانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، این هسته با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم، اقدامات موردنیاز بخش‌های بهداشتی و درمانی را در اسرع وقت انجام داده که این امر رضایت مجموعه مدیریتی دانشگاه را دربر داشته است.
محمدعلی پولادی اظهار داشت: در مورد نحوه عملکرد واحد گزینش دانشگاه علوم پزشکی در سال جاری تعداد معرفی‌شدگان به‌گزینش ۳ هزار ۸۲۲ نفر می‌باشند که از این آمار ۲۵۶ تا از آنها ورودی جدید و ۲ هزار و ۹۴۷ معرفی جهت تمدید قرارداد سالیانه بوده است.
مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه ۴۲۴ مورد پرونده مصاحبه و ۵۱۸ مورد تعداد مصاحبه‌های انجام‌شده است خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری ۴۷ جلسه و هزار و ۸۶۳ پرونده در هسته گزینش دانشگاه مطرح‌شده است و همچنین ۲ هزار و ۱۰۲ مورد پرونده تحقیقاتی و ۴ هزار و ۷۱ نفر آمار تعداد منابعی است که موردتحقیق قرار گرفته است.
انتهای پیام/
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
نشست.هسته.گزینش.     دکتر.سعید.کشمیری     محمد.علی.پولادی    

تاریخ بروز رسانی:   1 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >