رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
هدف اصلی رزمایش‌ها ارزیابی آمادگی دستگاه‌های اجرایی در شرایط اضطرار است

17 آذر 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: هدف اصلی از طراحی و اجرای رزمایش‌ها ارزیابی توان و آمادگی دستگاه‌های اجرایی در شرایط اضطرار است.

دکتر سعید کشمیری در نشستی با حضور دکتر فروغی زاده جانشین قرارگاه پرتویی کشور به منظور ارزیابی نهایی رزمایش پرتویی شهدای خلیج‌فارس اظهار داشت: بعد از ارزیابی به صورت طبیعی نقاط ضعف احتمالی شناخته‌شده و برای برطرف کردن این ضعف‌ها برنامه‌های اصلاحی اجرا می‌شود.
وی تصریح کرد: هرچند ارزیابان زیادی از سازمان پدافند غیرعامل و سازمان نظام ایمنی کشور تمام جزئیات این رزمایش را زیر نظر داشتند و جزئیات ارزیابی‌های خود را جمع‌بندی و در روزهای اول اعلام کردند، اما این رزمایش تمرین موفقی بود و آنچه مهم است شناسایی نقاط ضعف و برطرف کردن آن‌هاست و ما فکر می‌کنیم از این رزمایش نتیجه موردنظر را به دست آورده‌ایم.
دکتر عبدالرحیم دادجو رییس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر نیز ضمن بیان نقاط قوت و ضعف در این رزمایش، بیان کرد: یکی از برنامه‌هایی که باید دقیق و باحوصله انجام شود شناخت جمع‌های عمومی مردم و رفتن در دل این تشکل‌ها و آموزش درباره نجات در حوادث احتمالی هسته‌ای بدون ایجاد ترس و استرس به صورت فراگیر است.
نشست ارزیابی نهایی رزمایش پرتویی شهدای خلیج‌فارس، با حضور دکتر فروغی زاده جانشین قرارگاه پرتویی کشور، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اعضاء کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه در سالن ابن‌سینا دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر برگزار شد.
رزمایش پرتویی شهدای خلیج‌فارس اردیبهشت‌ماه سال جاری در استان بوشهر انجام شد.
انتهای پیام/ زن- ۵۰۰۰

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست     رزمایش.پرتویی     دکتر.سعید.کشمیری     اورژانس115    

تاریخ بروز رسانی:   17 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >