رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
انجام بیش از 100 ماموریت امدادی در طرح سلامت نوروزی در شهرستان

5 فروردين 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از آغاز طرح سلامت نوروزی تا پنجم فروردین ماه 182 ماموریت امدادی توسط پایگاه‌های اورژانس 115 شهری و جاده‌ای در شهرستان دشتستان انجام شده است.

مهندس ماریا خویش دوست ضمن بازدید از پایگاه‌های اورژانس 115 شهری و جاده‌ای ازتلاش‌های نیروهای امدادی طرح سلامت نوروزی تقدیر کرد.
وی تصریح کرد: از 182 ماموریت امدادی انجام شده در شهرستان 110 مورد ماموریت شهری و 72 مورد ماموریت جاده‌ای بوده که بیشترین ماموریت مربوط به حوادث غیر ترافیکی است و خوشبختانه ماموریت‌های امدادی در حوادث ترافیکی نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: از 25 اسفندماه و آغاز طرح سلامت نوروزی تا پایان تعطیلات تمامی پایگاه‌های اورژانس شهری و جاده‌ای به حالت آماده باش بوده و به دارو و تجهیزات درمانی مجهز هستند.
وی در بازدید نوروزی خود از پایگاه‌های اورژانس 115 و فوریت‌های پزشکی ضمن تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل عملیاتی و اتاق فرمان اورژانس 115 اقدامات انجام گرفته در طرح سلامت نوروزی در شهرستان را رضایت بخش اعلام کرد.
مهندس خویش‌دوست خاطر نشان کرد: تعداد 10 پایگاه‌ اورژانس شهری و جاده‌ای و یک کمپ سلامت در روستای ننیزک تا پایان 17 فروردین ماه در حالت آماده باش و خدمت‌رسانی به شهروندان و مسافرین نوروزی هستند.

انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
اورژانس115     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   5 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >