سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
ارایه خدمات درمانی رایگان با حضور پزشکان متخصص در روستای دهرود سفلی شهرستان دشتستان

24 بهمن 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، خدمات بهداشتی درمانی رایگان در روستای دهرود سفلی بخش ارم شهرستان دشتستان به همت شبکه بهداشت و درمان دشتستان و سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر ارایه شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش‌دوست در خصوص ارایه خدمات بهداشتی درمانی به مناطقی که دسترسی کمتری به خدمات تخصصی دارند، اظهار داشت: به مناسبت دهه مبارک فجر و به مدت ۳ روز خدمات بهداشتی درمانی رایگان به مردم روستای دهرود سفلی و علیا، چهوک و عشایر این منطقه ارایه شده است.
وی تصریح کرد: خدمات درمانی و تخصصی رایگان در قالب طرح امام رئوف در دهه مبارک فجر به مردم این مناطق ارایه شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار کرد: عمده خدمات ارایه شده در رشته‌های ارتوپدی، داخلی، اطفال، قلب و عروق بوده است که امیدواریم این روند خدمت‌رسانی به مردم مناطق کم برخوردار با همکاری بسیج جامعه پزشکی شهرستان و استان تداوم داشته باشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: در مدت سه روز حضور پزشکان متخصص در روستای دهرود سفلی بیش از 300 نفر از خدمات بهداشتی و درمانی و داروی رایگان بهره‌مند شده‌اند.
مهندس ماریا خویش‌دوست از همکاری سپاه شهرستان‌ دشتستان، بسیج جامع پزشکی استان و شهرستان و همچنین شورا و دهیاری روستای دهرود سفلی و چهوک در اجرای این برنامه تقدیر کرد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از دکتر فاطمه حسانی و دکتر ساسان اسد زاده متخصص اطفال، دکتر محمدرضا دهقان فرد متخصص جراحی استخوان و مفاصل و دکتر ساره احمدزاده متخصص قلب و عروق که در قالب طرح امام رئوف با شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان همکاری داشته‌اند تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان     روستای.دهرودسفلی    

تاریخ بروز رسانی:   24 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >