شهرستان گناوه رتبه اول خیرین عرصه سلامت استان بوشهر را داراست

7 مهر 1395
دبیر سازمان های مردم نهاد وخیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: شهرستان گناوه در امر ساخت فضاهای بهداشتی در میان شهرستان‌های این استان از سوی خیرین رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ حجت‌الاسلام محمود عبدالهی در آیین عملیات اجرایی پایگاه سلامت خیر ساز امام موسی کاظم (ع) در این شهر افزود: شهرستان دیلم پیش‌ازاین دارنده قطب خیرین در این زمینه بود که هم‌اینک با حرکت و تلاش‌های خوب خیرین گناوه‌ای این رتبه را شهرستان گناوه به دست آورد.
وی اظهار کرد: در چند مدت اخیر سه پروژه از سوی خیرین شهرستان گناوه در عرصه سلامت اجرایی شد که جای تقدیر دارد.
حجت‌الاسلام عبدالهی گفت: درگذشته خیرین شهرستان گناوه نظیر چرومی و کریمی کارهای ارزشمندی در عرصه درمانی انجام دادند که تا ابد ماندگار هستند.
وی گفت: ساخت ساختمان پایگاه سلامت گناوه به همت دو خیر از یک خانواده صورت می‌گیرد که در سنین جوانی این کار خداپسندانه را انجام داده‌اند و این برای استان بوشهر یک رکورد است.
دبیر سازمان‌های مردم‌نهاد خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یکی از مشکلات عمده خیرین در برخی شهرهای استان، شهرداری‌ها هستند که امیدواریم در کارهای خیرخواهانه با نیکوکاران، همکاری داشته باشند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: هفته دفاع مقدس یادآور تاریخ ایثار و گذشت در سالیان دفاع مقدس است که امروز هم شاهد ازخودگذشتگی و ایثار مردم عزیز هستیم که نمونه آن خیرین عزیزی هستند که با ساختن مراکزی که منافع عموم در آن است خدمات ارزنده و ماندگاری به همنوعان خود ارائه می‌دهند.
دکتر علی زکی زاده افزود: پایگاه سلامت امام موسی کاظم (ع) با مساحت 350 مترمربع در یک طبقه توسط خیرین حوزه سلامت، برادران بهزادی در طول یک سال ساخته خواهد شد و در جهت ارایه خدمات بهداشتی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
وی تصریح کرد: چنین طرح‌هایی باعث پیشرفت و قدم‌های بلندی در جهت رفاه و آسایش مردم عزیز خواهد بود و با ایجاد فضاهای بهداشتی و درمانی سرعت ارایه خدمات به مردم عزیز شهرستان نیز بالاتر خواهد رفت.
علیرضا بهزادی یکی از خیرین این طرح نیز گفت: پایگاه سلامت امام موسی کاظم (ع) به مناسبت هفته دفاع مقدس کلنگ زنی خواهد شد و در تلاشیم که این پروژه را به‌موقع به پایان برسانیم همچنین تا حد توان در توسعه مراکز بهداشتی درمانی شهرستان تلاش خواهیم کرد.
انتهای پیام/ م.ن 3080


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
خیرین.سلامت     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی     دکتر.علی.زکی‌زاده     علیرضا.بهزادی     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   7 مهر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >