عروسی کرونایی در بوشهر موجب عزا شد/ عروس و داماد بستری هستند

1 فروردين 1400
در پی برگزاری یک مراسم عروسی در بوشهر، بر اثر بیماری کرونا یک نفر فوت شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در پی برگزاری یک مراسم عروسی در بوشهر عروس و داماد بر اثر ابتلا به کرونا در بخش ویژه کرونا بستری شدند.
بر اساس این گزارش، ۵۰ نفر از خانواده عروس و داماد دعوت بوده‌اند که تاکنون تست کرونای بیش از ۲۰ مهمان این عروسی مثبت شده است که تعداد ۶ نفر از مهمانان بستری می‌باشند و یک نفر نیز بر اثر کرونا فوت شده است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه بارها نسبت به عدم شرکت در این تجمعات هشدار داده‌شده است گفت: شرکت در تجمعات موجب شیوع بیشتر و مجدد کرونا می‌شود.
دکتر سعید کشمیری اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا تجمعات کلی در وضعیت قرمز، نارنجی و زرد کرونایی ممنوع است.
وی تصریح کرد: اگرچه بسیاری از مردم نوروز را برای حفظ سلامت خود و اطرافیان با رعایت نکات و دستورالعمل‌های بهداشتی سپری کردند اما متأسفانه برخی مردم در این زمینه با بی‌توجهی موجب ایجاد حوادث تلخ و وقایع ناگواری شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: برخی مردم به رغم هشدارهای مسئولان برای پرهیز از مسافرت و عید دیدنی و دور همی اما با بی‌توجهی حوادث تلخ و جبران‌ناپذیری را ایجاد کردند.
وی تصریح کرد: در این میان بسیاری از مردم مقابل کرونا ایستادند و با نه گفتن به تفریحات نوروز و توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی موجب سالم ماندن و اعضای خانواده و اطرافیان شدند.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: اگرچه کرونا و خانه‌نشینی و دور از هم بودن و عدم ارتباطات و تفریح در مدت یک سال گذشته تاکنون موجب مشکلات افسردگی برای عامه مردم شده ولی همه باید بدانیم که تمامی هشدارها تنها و تنها به منظور حفظ سلامتی ما، خانواده و اطرافیانمان است.انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دبیر.ستاد.مقابله.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     کرونا     بیماری.کرونا     عزا     تجمعات    

تاریخ بروز رسانی:   1 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >