نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی:
یکی از نیازهای امروز این استان، توسعه مراکز درمانی است / گزارش تصویری

19 آبان 1399
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از نیازهای امروز این استان، توسعه مراکز درمانی است بویژه با توجه به شیوع کرونا این نیاز بیشتر به چشم می‌آید.

دکتر عبدالکریم جمیری روز یکشنبه در بازدید پروژه در دست ساخت  بیمارستان هسته‌ای بوشهر افزود: بیمارستان شهدای هسته‌ای پیشرفت خوبی دارد و طبق قول پیمانکار به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
وی ادامه داد: مهمترین اقدامی که باید صورت گیرد تامین منابع مالی و اعتباری این طرح است و دستگاه‌های مرتبط دولتی از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، و استانداری باید کمک کنند تا اکنون که در شرایط خاصی از نظر شیوع کرونا هستیم این بیمارستان راه‌اندازی شود و مردم بتوانند از خدمات آن بهره ببرند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر شامل اورژانس، اتاق عمل و درمانگاه، بخش‌های ویژه تنفسی، داخلی، نوزادان، اطفال و زنان است که توانمندی استان را برای درمان بیماران تنفسی بویژه مبتلایا به کرونا افزایش می‌دهد.
دکتر سعید کشمیری گفت: بیمارستان هسته‌ای بوشهر با نصب سی تی اسکن، دستگاه‌های رادیولوژی و تخت‌های پیشرفته می‌تواند به عنوان بیمارستان تخصصی بیماران تنفسی فعالیت کند.
وی یادآور شد: اگر چه طبق برآورد صورت گرفته احتمال وقوع حادثه در بوشهر به دلیل وجود نیروگاه اتمی بسیار پائین است اما براساس استانداردها برای اتفاق‌های نادر هم باید اورژانس مخصوص در شهرهایی مانند بوشهر که تاسیسات هسته‌ای در آن وجود دارد، ضروری است.

انتهای پیام/ س.م - 1021

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
بازدید     نماینده.مجلس     دکتر.عبدالکریم.جمیری     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.اورژانس.هسته‌ای    

تاریخ بروز رسانی:   19 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >