اشاعه امربه‌معروف در جامعه امری ضروری است

4 تير 1396
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر با اشاره به‌ضرورت اشاعه امربه‌معروف در جامعه و به‌ویژه محیط‌های اداری مهم‌ترین کارکرد امربه‌معروف را اصلاح رفتار برشمرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی در شورای امربه‌معروف و نهی از منکر مرکز بهداشت شهرستان بوشهر افزود: اگر می‌خواهیم جامعه‌ای سالم داشته باشیم همه افراد جامعه باید احساس مسئولیت کنند و نسبت به رفتارهای ناشایست عکس‌العمل نشان دهند.
بهترین بخش از فعالیت گروه‌های امربه‌معروف تذکر زبانی می‌باشد
 مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز در سخنانی بهترین بخش از فعالیت گروه‌های امربه‌معروف را تذکر زبانی برشمرد.
مهندس حمید حبیب نیا افزود: در راستای فرهنگ‌سازی امربه‌معروف و نهی از منکر در محیط‌های اداری باید افراد شایسته شناسایی و سازمان‌دهی و آموزش‌های لازم را دریافت نمایند سپس در گروه‌های تذکر انسانی به وظیفه خود عمل نمایند.
وی تصریح کرد: برگزاری محفل انس با قرآن، تهیه بسته‌های فرهنگی در زمینه شناسایی عمده معروف‌ها و منکرهای اداری و ارسال به کارتابل همکاران، قرار دادن مطالب خلاصه و مفید هر 15 روز یک‌بار در تابلو اعلانات و تشویق و تقدیر از همکاران فعال در فعالیت‌های قرآنی در ماه مبارک رمضان باعث سلامت روانی در محیط اداری می‌گردد.


انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
مرکز.بهداشت.بوشهر     مهندس.حسن.فخرایی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا    

تاریخ بروز رسانی:   4 تير 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >