ساحل بندر دیر پاکسازی شد

4 ارديبهشت 1398
شهروندان دیّری به مناسبت هفته سلامت ساحل بندر دیّر را پاکسازی کردند.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر ، برنامه پاکسازی ساحل به مناسبت هفته سلامت و با هدف فرهنگ‌سازی و مشارکت‌های مردمی توسط توسط جمعی از شهروندان دیّر در ساحل این شهر برگزار شد.
حسین ناظمیان‌پور گفت: فعالان اجتماعی، سمن‌های زیست محیطی ، امدادگران هلال احمر و دیگر علاقه‌مندان محیط زیست، زباله‌هایی که در ساحل بندر دیّر رها شده بود را جمع‌آوری کردند.
وی افزود: انجام این حرکت‌ فرهنگی موجب بالا بردن مشارکت عمومی در جامعه و تمرین انجام کار گروهی و گسترش فرهنگ فعالیت‌های جمعی و پاکیزه نگه‌داشتن اماکن عمومی توسط مردم می‌شود.
ناظمیان‌پور اضافه کرد: حرکت‌های خودجوش دوستداران محیط زیست باعث می‌شود تا دیگر شهروندانی که نظاره‌گر این فعالیت هستند در رفتار خود با محیط زیست و ساحل نیلگون تجدیدنظر کنند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تاکید بر تداوم برنامه پاکسازی ساحل در طول سال تصریح کرد: با شروع فصل تابستان مردم این شهر و کسانی که از دیگر نقاط به بندر دیّر می‌آیند، اوقات فراغتشان را در ساحل می‌گذرانند و بی‌شک تکرار چنین برنامه‌هایی سبب نهادینه شدن فرهنگ آن در خانواده‌ها می‌شود. 

انتهای پیام/ ح ن- 3050

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     شبکه.بهداشت.درمان.دیر     پاک.سازی.ساحل     معاون.بهداشتی.شبکه.دیر     حسین.ناظمیان.پور    

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >