وزیر بهداشت مطرح کرد:
بخشی از حق بیمه کارگران شاغل در جم صرف زیرساخت‌های درمانی جم شود

28 آبان 1395
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: بخشی از حق بیمه کارگران شاغل در جم صرف زیرساخت‌های درمانی جم شود.

سید حسن قاضی‌زاده‌هاشمی بعدازظهر جمعه در بررسی مشکلات بیمارستان توحید جم اظهار داشت: تلاش‌های بسار خوبی به منظور توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح کشور صورت گرفته است و طرح‌های خوبی در دست اجرا داریم.
وی با اشاره به اثرات مثبت اجرای طرح تحول نظام سلامت، خاطرنشان کرد: توسعه خدمات درمانی، بهبود وضعیت زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی، توسعه عدالت در بخش سلامت و کاهش هزینه‌ها از جیب مردم از مهمترین دستاوردهای اجرای این طرح است.
هاشمی با اشاره به ظرفیت‌های بالای صنعتی در جنوب استان بوشهر، خاطرنشان کرد: شهرستان جم میزبان خیل عظیم جهادگران اقتصادی است که باید زمینه توسعه خدمات درمانی در این شهرستان فراهم شود.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد: اگر حق بیمه کارگران شاغل در جم صرف زیرساخت‌های درمانی جم شود، بخش مهمی از مشکلات درمانی این شهرستان حل خواهد شد.
وی با بیان اینکه یکی از راه حل‌های مشکلات درمانی در جم، تأمین اعتبار از محل حق بیمه کارگران است، تصریح کرد: باید بسته‌های طرح تحول سلامت با هدف حل مشکلات درمانی جم در این شهرستان اجرایی شود.
وزیر بهداشت با حضور در بخش‌های مختلف بیمارستان توحید جم در جریان روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران در این بیمارستان قرار گرفت.
در این بازدید که سالاری استاندار بوشهر و جمعی از مسئولان استان بوشهر هم حضور داشتند، وزیر بهداشت با شماری از پرسنل بیمارستان جم گفت‌وگو کرده و با مسائل و مشکلات آنها آشنا شد.
وزیر بهداشت در گفت‌وگو با مسئولان بیمارستان بر ضرورت رسیدگی به بیماران تأکید کرد و گفت: پیشگیری از بیماری‌ها باید در راس امور باشد و با توجه به بروز بیماری مختلف در هر منطقه، شناسایی بیماری‌های منطقه‌ای مورد نظر باشد.
همچنین وزیر بهداشت با حضور در بخش‌های بستری بیماران، ضمن عیادت از ایشان دستورات لازم برای رسیدگی بیشتر و بهتر هم به بیماران دارد.
انتهای پیام/ م.ف1026


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     وزیر.بهداشت     دکتر.حسن.قاضی‌زاده‌هاشمی     شهرستان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   28 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >