معاون سیاسی سپاه استان بوشهر:
تفکر بسیجی همچون کوهی استوار در برابر همه ناملایمات می‌ایستد

6 آذر 1395
معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: تفکر بسیجی همچون کوهی استوار در برابر همه سختی‌ها و ناملایمات می‌ایستد.

محمدرضایی در جمع کارمندان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج نماد تفکر انقلابی حضرت امام (ره) و مظهر اراده بزرگ مردم به معنای ما می‌توانیم است.

وی تصریح کرد: تفکر بسیجی همچون کوهی استوار در برابر همه سختی‌ها و ناملایمات می‌ایستد و با عبور خردمندانه از تمام دسیسه‌های شیطانی استکبار جهانی، باعث شکستن حصارهای تحریم شده و با استفاده از توان بزرگ جوانان انقلابی ضمن حل معضلات و مشکلات کشور، الگوهایی جدید به جهان در زمینه استقلال واقعی و عزت مندانه حسینی ارایه می‌کند.
معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب ۱۴ خرداد در سال ۹۴ فرمودند «اگر راه امام (ره) را گم کنیم یا فراموش کنیم یا عمداً آن را کنار بگذاریم ملت ایران سیلی خواهد خورد»؛ درواقع این هشدار رهبر فرزانه انقلاب برای همه بسیار جدی بود زیرا اصول و مبانی فکری حضرت امام (ره) در مواجهه با موضوعات مختلف همچنان پرفروغ و زنده هست.
رضایی تصریح کرد: این اندیشه مشعشع می‌تواند سیر حرکتی ما در برابر دشمن و رسیدن به تمدن بزرگ نوین اسلامی را هدایت کند و در واقع باید گفت شفافیت و ایستادگی امام در برابر دشمنان خارجی و جریان نفاق و فتنه‌گر داخلی بدون مسامحه بود همچنان که امام امروز ما نیز همین‌گونه عمل می‌کند.
این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه با اشاره به‌ضرورت بصیرت سیاسی بسیجیان به‌عنوان یکی از مؤلفه‌های اصلی برای ولایتمداری بیان کرد: اینکه فراموش نکنیم دشمن اصلی کیست و به دنبال چیست و در دام فتنه‌گری‌های دشمن گرفتار نشویم طوری که با ایجاد قطب‌بندی‌های کاذب به‌جای پرداختن به دشمن به تقابل با همدیگر بپردازیم نکته بسیار مهمی است.
وی ادامه داد: باید بدون مسامحه در مقابل فتنه‌گران ایستاد و افشاگری کرد، اما ضرورت حفظ وحدت در میان همه جریان‌های وفادار به انقلاب برای عبور از تمامی مشکلات لازم است زیرا همان‌طور که وحدت کلمه مردم تحت رهبری امام (ره) با توکل بر خدا باعث پیروزی انقلاب در سال ۵۷ شد رمز ماندگاری انقلاب و استمرار آن همان است.
رضایی تأکید کرد: دشمنان به‌شدت تلاش دارند با شکستن وحدت امت اسلامی و جدایی مردم از نظام به اهداف شوم خود برسند و این بصیرت و هوشیاری همه وفاداران به انقلاب را طلب می‌کند.
معاون سیاسی سپاه استان بوشهر در پایان ضمن تشکر از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و بسیج کارمندان و مجموعه دانشگاه که تشکیل‌دهنده این نشست بودند گفت: برای اینکه بتوانیم با بالاترین سطح از بصیرت همیشه همراه باشیم بهترین راه و شیوه پیگیری‌های مستمر فرمایشات و رهنمودهای رهبر انقلاب در موضوعات مختلف و تأمل و تفکر در آنها و نیز مطالعه سوابق سخنرانی‌های معظم له در موضوعات مختلف و هماهنگی و موضع‌گیری منطبق با آن‌هاست.
رضایی خاطر نشان کرد: بدون افراط‌ وتفریط در مقابل مباحث مختلف سیاسی موضع ولایتمداران بگیریم و راه را گم نکنیم که بهترین راه به فرموده امام عزیزمان این است که «پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به این مملکت آسیبی نرسد».

انتهای پیام / م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
معاون.سیاسی     بسیج     محمد.رضایی        

تاریخ بروز رسانی:   6 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >