رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی خبر داد:
بهره‌برداری از دو دستگاه آمبولانس با تخت ویژه و یک کلینیک دندانپزشکی سیار در شهرستان دشتی

9 آذر 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: دو دستگاه آمبولانس با تخت ویژه و یک کلینیک دندانپزشکی سیار در شهرستان دشتی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

دکتر اصغر بحرانی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی ضمن اعلام این خبر افزود: این دو دستگاه آمبولانس که به ناوگان اورژانس شهرستان دشتی افزوده‌شده است، مجهز به تخت‌های (ICU) و (NICU) می‌باشند که به همت رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بااعتبار 4 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت بهداشت تجهیز و به بهره‌برداری رسیده‌اند.
وی تصریح کرد: با اضافه شدن این دو دستگاه آمبولانس ویژه به ناوگان اورژانس شهرستان دشتی، امکان خدمات‌دهی به بیماران بدحال و نیز نوزادان نارس، با سرعت و کیفیت بیشتر فراهم گردیده است.
دکتر اصغر بحرانی همچنین از بهره‌برداری از یک کلینیک سیار دندانپزشکی خبر داد و گفت: خودروی کلینیک سیار دندانپزشکی توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بااعتبار یک ونیم میلیارد ریال خریداری‌شده و در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی قرار داده‌شده است.
وی افزود: هدف از بهره‌برداری از این کلینیک سیار، ارایه خدمات دندانپزشکی در هر دو زمینه تشخیص و درمان به روستاهای دوردست شهرستان می‌باشد.
به‌زودی دستگاه سی‌تی‌اسکن در بیمارستان زینبیه (س) خورموج به بهره‌برداری می‌رسد
 رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: با پیگیری‌های انجام‌گرفته و نظر مساعد مقام عالی وزارت، به‌زودی دستگاه سی‌تی‌اسکن در بیمارستان زینبیه (س) نصب و راه‌اندازی خواهد شد.
وی افزود: با پیگیری نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، دستگاه در نظر گرفته‌شده از 8 اسلاید به 16 اسلاید باارزش تقریبی 45 میلیارد ریال ارتقا یافته که دارای کیفیتی مطلوب می‌باشد.
انتهای پیام/ م.ا 3040
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بهره‌برداری     دکتر.اصغر.بحرانی     شبکه‌.بهداشت‌درمان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   9 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >