بازدید رییس اداره سلامت دهان و دندان کشور از روند فعالیت کلینیک دهان و دندان شهرستان گناوه

16 آذر 1395
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه رییس اداره سلامت دهان و دندان کشور از روند فعالیت کلینیک دهان و دندان شهرستان گناوه بازدید کرد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در حاشیه این بازدید گفت: کلینیک دهان و دندان شهرستان گناوه اولین کلینیک دهان و دندان در سطح استان و جز معدود کلینیک‌ها در سطح کشور می‌باشد که با سرمایه‌گذاری و همکاری استانداری و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تأسیس و شروع به کارکرده است.
دکتر علی زکی زاده افزود: کلینیک دهان و دندان تازه تأسیس شهرستان گناوه دارای 2 یونیت دندانپزشکی، اتاق‌های آموزش عملی و تئوری و رادیولوژی می‌باشد.
وی تصریح کرد: در این مرکز خدماتی از قبیل معاینه دهان و دندان، فیشور سیلانت، فلوراید تراپی، جرم‌گیری و ترمیم، کشیدن دندان، آموزش برای گروه هدف، خدمات رادیولوژی و آموزش‌های عملی جهت دانش آموزان انجام می‌شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه هدف این کلینیک را اقدامات پیشگیرانه از روند تخریبی دندان‌ها دانست و تصریح کرد: خدمات این مرکز برای همه اقشار مردم با تعرفه دولتی انجام می‌شود و برای گروه‌های هدف شامل دانش آموزان و زنان باردار نیز به‌صورت تخفیف 50 درصد و گروه‌های هدفی که دارای دفترچه بیمه روستایی می‌باشند نیز به‌صورت رایگان می‌باشد.
در این سفر دکتر صمد زاده به همراه تیم معاونت بهداشتی از کلینیک سیار دندانپزشکی نیز بازدید کردند.
در این بازدید دکتر حمید صمد زاده رییس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور، دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان معاون بهداشتی به همراه تیم بهداشتی دانشگاه و دکتر زکی زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.ن 3080


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation    


کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     دکتر.علی.زکی‌زاده     دکتر.صمدزاده    

تاریخ بروز رسانی:   16 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >