معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دانشجو سرمایه انسانی، معنوی و آینده‌ساز کشور است

23 آذر 1395
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: دانشجویان همواره سرمایه‌های انسانی، معنوی و آینده‌ساز کشور هستند که در دانشگاه به تمرین آینده سازی می‌پردازند.

مهندس محمدمهدی محمدی افزود: مجموعه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حمایت همه‌جانبه تمامی ارکان دانشگاه در تلاش برای فراهم نمودن رشد و تکامل علمی، فکری و معنوی دانشجویان است.
وی تصریح کرد: با توجه به محدودیت‌های اعتباری موجود در معاونت دانشجویی و فرهنگی، برنامه‌ریزها برای برطرف شدن نیازهای اساسی درشان دانشجویان صورت می‌گیرد.
مهندس محمدی خاطرنشان کرد: فلسفه راهبردی وزارت بهداشت در مشارکت دادن دانشجویان در امور صنفی و خودگردان با هدایت و پشتیبانی مسئولین دانشگاه‌هاست.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر افزود: وجود تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی نمونه‌ای کوچک از جامعه برای کسب تجربه و تمرین مهارت‌های روابط اجتماعی است.
مهندس محمدی با ذکر نمونه‌های از مشارکت دانشجویان در امور دانشجویی گفت: تلاش ما در دانشگاه علوم پزشکی بر این اصل استوار است تا فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی با مشارکت کامل دانشجویان در تشکل‌ها و کانون‌ها در چارچوب قانون صورت گیرد.
وی خاطرنشان کرد: فعالیت کانو‌ن‌ها و تشکل‌های صنفی بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی دارای قوانین مشخصی است که جنبه رسمی و قانونی دارند.
مهندس محمدی افزود: برای پرهیز از تخلفات احتمالی و جلوگیری از دخالت‌های خارج از دانشگاه در امور دانشجویان نیز هیات نظارتی وجود دارد که تمام تصمیمات آن، بر اساس قانون تعریف‌شده است.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برای فعالیت‌ کانون‌ها و تشکلات موانع سخت‌افزاری وجود دارد که در سفر وزیر بهداشت اعتبار ویژه‌ای برای رفع آنها در نظر گرفته شد.
وی در رابطه با همکاری در صدور مجوزهای قانونی برای فعالیت‌های دانشجویی نیز گفت: تسریع در صدور مجوزها در کوتاه‌ترین زمان موجب شده تا شاهد صدور 5 مجوز برای نشریه‎‌های دانشجویی با موضوعات مختلف در یک ماه باشیم و امیدواریم با استقبال از برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در چارچوب قانون شاهد پویایی و شکوفایی دانشجویان در این زمینه‌ها باشیم.
انتهای پیام/م.پ 1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دانشجویان     معاون.دانشجویی‌فرهنگی     مهندس.محمدمهدی.محمدی        

تاریخ بروز رسانی:   23 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

نظرات ارسالی
افای مهندس محمدی باغملایی یکی از بهترین مدیرانی هستند که هر رییس دانشگاهی باید به داشتن چنین مدیری به خود ببالد .برایتان آرزوی موفقیت وبهروزی دارم در سایه حق باشید
علی اکبر شجاعی

لینک به این صفحه
< >