خدمات بهداشتی درمانی در بخش‌های ارم و بوشکان متحول خواهد شد

28 آذر 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت بخش ارم و بوشکان و خانه‌های بهداشت تابعه شهرستان دشتستان از متحول‌شدن خدمات بهداشتی و درمانی در بخش‌های ارم و بوشکان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر علیرضا رئیسی در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت کلمه، با توجه به تخریبی بودن و نداشتن فضای کافی این مرکز، ساخت مرکز خدمات جامع سلامت جدید بااعتبار اولیه یک میلیارد و 500 میلیون ریال را مصوب کرد.
آمبولانس اورژانس‌های جاده‌ای بوشکان و کلمه به تجهیزات ICU مجهز شود
این مقام مسئول در ادامه بازدیدهای خود از پایگاه‌های اورژانس بخش ارم و بوشکان بازدید کرد و یک دستگاه آمبولانس نیز جهت مرکز خدمات جامع سلامت دهرود اختصاص داد و گفت: باید آمبولانس اورژانس‌های جاده‌ای بوشکان و کلمه به تجهیزات ICU مجهز شود.
یک دستگاه آمبولانس مجهز به icu جایگزین آمبولانس کنونی بخش تنگ ارم شود
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: باید با توجه به محورهای صعب‌العبور تنگ ارم یک دستگاه آمبولانس مجهز به icu جایگزین آمبولانس کنونی این بخش شود.
نصب دستگاه مانیتورینگ قلبی در مرکز کلمه
دکتر رئیسی در این بازدیدها دستور نصب دستگاه مانیتورینگ قلبی جهت مرکز کلمه را صادر کرد و اظهار کرد: تجهیزات سطح 2 در مراکز بخش ارم و بوشکان استقرار و ارتقا یابند.
پانسیون پزشکان مراکز کلمه، بوشکان و تنگ ارم ساخته شود
وی در این بازدیدها دستور ساخت پانسیون پزشکان مراکز کلمه، بوشکان و تنگ ارم را صادر کرد و تصریح کرد: با توجه به ساخت مرکز خدمات جامع سلامت جدید تنگ ارم، مسئولین شهرستانی دیوارکشی و محوطه‌سازی این مرکز و مقدمات افتتاح و راه‌اندازی آن را و همچنین مرکز دندانپزشکی تنگ ارم تا دهه مبارک فجر را در دستور کار خود قرار دهند.
در این بازدیدها همچنین تصویب شد که زمین اهدایی که توسط بخشدار و شورای شهر بوشکان جهت احداث پایگاه سلامت، هر چه زودتر ساخت آن با اعتبارات لازم شروع شود.
گفتنی است در این بازدید معاونین بهداشتی، توسعه و مدیریت منابع، غذا و دارو، مدیر حراست و امور مالی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان و همچنین بخشداران بخش ارم و بوشکان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ س.غ 3030


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.علیرضا.رئیسی     بوشکان     بخش‌های.ارم     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   28 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >