معاون مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت:
محتوای خوب برنامه های فرهنگی موجب جذب دانشجویان می شود

1 دی 1395
معاون مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: محتوای خوب برنامه‌های فرهنگی موجب جذب دانشجویان می شود و آنان رابه سمت برنامه‌های فرهنگی سوق می دهد.

مهندس سید ابراهیم هاشم ورزی در جمع کارشناسان فرهنگی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: فلسفه وجودی همه ما مسولان، دانشجویان هستند و ما باید منت دار حضور این عزیزان باشیم و با عدالت، انصاف، مدارا و صبر با مسایل برخورد کنیم.
 وی بیان داشت: وظایف مسئولیتی که در دست ماست را باید به خوبی انجام دهیم و با توکل بر خداوند و با ایجاد فضای همدلی و همزبانی با یکدیگر و دانشجویان همکاری و تعامل داشته باشیم و درخواست منطقی آنان را پاسخ بگوییم.
هاشم ورزی افزود: دانشگاه‌های کوچک نیز در مسایل فرهنگی باید همانند دانشگاه‌های بزرگ وتیپ یک کار کنند و با تعامل مثبت قشر خاکستری دانشجویان را جذب برنامه های فرهنگی و هنری کنند.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه نیز با بیان تاریخچه شکل‌گیری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: گرچه از لحاظ چارت تشکیلاتی، دانشگاه ما در حد دانشگاه‌های تیپ سه است اما کارشناسان فرهنگی این معاونت همانند دانشگاه‌های تیپ یک تلاش می کنند و می بایست از ناحیه وزارت متبوع تجدید نظر در ساختار تشکیلاتی معاونت دانشجویی فرهنگی به ویژه بخش فرهنگی و خوابگاه ها صورت بگیرد.
مهندس محمد مهدی محمدی افزود: در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هیچ درخواست فرهنگی از ناحیه دانشجویان بی پاسخ گذاشته نمی شود و با وجود همه مشکلات، بسترها برای فعالیت هنری و فرهنگی دانشجویان فراهم است وتلاش می کنیم در حد توان فضای با نشاطی برای این عزیزان فراهم کنیم.
وی بیان داشت: دردانشگاه علوم پزشکی بوشهر چهار تشکل و یازده کانون فرهنگی و هنری مشغول فعالیت هستند که با تعامل وهماهنگی با یکدیگر بسیاری از کارها را به صورت مشترک انجام می دهند.
محمدی به کمبود اعتبارات در بخش دانشجویی فرهنگی اشاره کرد وگفت: از وزارت متبوع انتظار داریم توجه بیشتری به مرتفع کردن مشکلات پشتیبانی و مالی معاونت دانشجویی فرهنگی داشته باشد زیرا این توجه می تواند توانمندی‌ها واستعدادهای درونی دانشجویان، اساتید و کارکنان را شکوفا کند و از آنان انسان‌های متعهد و متخصصی بسازد.
در این نشست کارشناسان فرهنگی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه هر یک به بیان دیدگاه ها و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند و خواستار انعکاس معضلات به ویژه مشکلات مالی حوزه فرهنگی به مسئولان وزارت بهداشت شدند.

انتهای پیام/ س/ ر 2050


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     مهندس.سیدابراهیم.هاشم‌ورزی     محمدمهدی.محمدی     پردیس    

تاریخ بروز رسانی:   1 دی 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >