برگزاری دومین نشست هماهنگی پزشک خانواده با حضور مدیر ستاد پزشک خانواده کشور

1 دی 1395
مدیر ستاد پزشک خانواده کشور در دومین نشست هماهنگی پزشک خانواده استان بوشهر حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دومین نشست هم اندیشی نمایندگان پزشک و مامای خانواده استان بوشهر و مسئولان اجرایی برنامه پزشک خانوداه و بیمه روستایی معاونت بهداشتی با حضور دکتر فرخی ، مدیر ستاد پزشک خانواده کشور برگزار شد.
در این نشست دکتر فرخی ، از در گفتگو با نمایندگان پزشک و مامای استان از نزدیک با چالش ها و مشکلات اجرایی برنامه در سطح محیطی و اجرایی و مشکلات مربوط به اعضای تیم سلامت آشنا شد و پیشنهای لازم جهت بهبود روند اجرای برنامه در سطح استان را ارائه کرد.
پیش از سخنان دکتر فرخی ، دکتر اسماعیلی ، معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی به بیان وضعیت موجود برنامه پزشک خانواده در استان پرداخت.
برگزاری کمیته استانی برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی استان بوشهر
کمیته برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی استان بوشهر نیز با حضور مدیر ستاد پزشک خانوده کشور و رییس دانشگاه علوم پزشکی و معاونین وی و دکتر رمضانی، مدیر کل بیمه سلامت برگزار گردید.
دکتر خواجه ئیان ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست  به بیان دستاوردها و عملکرد برنامه پزشک خانواده استان و بیان وضعیت موجود برنامه پرداختند .
رییس مرکز بهداشت استان بوشهر همچنین توجه بیشتر به استانهای کمتر برخوردار کشور در طرح تحول سلامت و برنامه پزشک خانواده را از مهم ترین دستاوردهای طرح تحول دانست.

انتهای پیام/م.ب- 2020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست.پزشک.خانواده     دکتر.رمضانی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان    

تاریخ بروز رسانی:   1 دی 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >