بازدید و بازرسی از داروخانه‌های سطح شهرستان گناوه به‌صورت مستمر انجام می‌شود

5 دی 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در سطح شهرستان گناوه 7 داروخانه وجود دارد که به‌صورت هفتگی و ماهانه توسط کارشناس واحد امور دارویی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از آنان بازدید به عمل می‌آید.

دکتر علی زکی زاده افزود: نکات قابل‌توجه در این بازدیدها حضور مسئول فنی و عدم نسخه‌پیچی در غیاب وی، توجه به قیمت داروها و عدم گران‌فروشی، توجه به تاریخ انقضا و شرایط نگهداری داروها در داروخانه‌ها می‌باشد.
وی هدف از این بازدیدها را آرامش خاطر مردم شریف شهرستان و ارایه بهترین خدمات عنوان کرد و ادامه داد: در صورت مشاهده هرگونه مشکل در زمینه بازرسی‌های به‌عمل‌آمده از داروخانه‌ها پس از صدور اخطاریه، در صورت عدم رفع مشکل از طرف داروخانه مورد نظر، این گزارش به اداره تعزیرات و در آخر باعث تعطیلی و پلمپ داروخانه مذکور می‌گردد.
این مقام مسئول ضمن اشاره به تنها داروخانه شبانه‌روزی شهرستان گفت: تنها داروخانه شبانه‌روزی این شهرستان برای جمعیت منطقه و مسافرانی که به این شهرستان مسافرت می‌کنند ناکافی بوده و نیاز است که داروخانه دیگری افزوده شود.
دکتر زکی زاده افزود: مجوز راه‌اندازی یک داروخانه شبانه‌روزی از مرکز استان اخذ شده اما تاکنون درخواستی برای دایر کردن داروخانه به این شبکه ارایه نشده است.
 وی اظهار کرد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه آماده هرگونه همکاری برای دایر کردن داروخانه شبانه‌روزی دیگر در این شهر است.
مرضیه بوستانی مسئول واحد امور دارویی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: مردم شهرستان اگر در داروخانه‌ای تخلف و یا در مورد دریافت تعرفه‌ها و ارایه خدمات دارویی مشکلی مشاهده کردند، می‌توانند با مراجعه به این واحد واقع در شبکه بهداشت و درمان شهرستان، شکایت کتبی خود را ارایه داده تا در کمترین زمان به آن رسیدگی شود.
انتهای پیام / م.ن 3080
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     داروخانه     دکتر.علی.زکی‌زاده     مرضیه.بوستانی     شبکه.بهداشت‌درمان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >