تجلیل از علما و دانشمندان تجلیل از علم و فرهنگ است

8 دی 1395
دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی گفت: تجلیل از علما و دانشمندان تجلیل از علم و فرهنگ است و تکریم نخبگان دانشگاه وظیفه ماست.

حجت الاسلام مجتبی احمدی در نشست تجلیل اعضای ستاد اقامه نماز از پروفسور مجید اسدی با ذکر روایتی از امام صادق(ع) که فرموده‌اند "هر کس دانش طلب کند خداوند راهی به بهشت برایش می گشاید" افزود: مقام عالم آنقدر زیاد است که پیامبر اعظم(ص) سفارش آنان را به مردم می‌کنند و عالمان را وارثان پیامبران معرفی می نمایند.
وی گفت: وقتی استاد و دانشمندی تکریم می شود در واقع این عمل الگویی برای جوانان ماست و اگر جوانی در راه این دانشمند قدم بردارد همه جامعه قدر او را می دانند.
حجت الاسلام احمدی ادامه داد: وظیفه همه مسئولین است که یادگاران علمی، سیاسی، ادبی، فرهنگی  به ویژه شهدا را فراموش نکنند چرا که اینان زحمات زیادی کشیده‌اند.
 پروفسور مجید اسدی نیز با تقدیر و تشکر از ستاد اقامه نماز دانشگاه و برنامه‌های فرهنگی این مجموعه مسائلی را پیرامون برنامه‌های فرهنگی مطرح کرد.
وی بیان داشت: در علم پزشکی عملاً به جسم انسان توجه می‌شود در صورتی که تأثیر سلامت جسم در گرو سلامت روح و پرداختن به مسائل دینی و مذهبی می‌باشد.
 گفتنی است با پیشنهاد دبیر ستاد اقامه نماز پروفسور اسدی عضو کمیته فکری دبیرخانه شورای فرهنگی دانشگاه شد.
در این نشست از پروفسور مجید اسدی که به تازگی به عنوان عضو وابسته فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ايران برگزیده شده است با اهدای قاب نفیس مزین به سوره مبارک کوثر تجلیل شد.
انتهای پیام/ س.ر 2050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     حجت‌الاسلام.مجتبی.احمدی     پروفسور.مجید.اسدی    

تاریخ بروز رسانی:   8 دی 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >