سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان بوشهر معرفی شد

13 دی 1395
با حضور قائم‌مقام رییس و معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مهندس حسن فخرایی به‌عنوان سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان بوشهر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: مدیریت امانتی است که به انسان‌های متعهد و متخصص داده می‌شود که مهندس حسن فخرایی ازجمله این افراد هستند.
دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان بابیان اینکه جابجایی‌ها در هر مجموعه‌ای امری پذیرفتنی است افزود: امروز مسئله بهداشت و درمان یکی از مسایل اصلی مردم است و همه مسئولان شهرستان باید با عزم راسخ و با مدیریت جهادی به این مهم بپردازند.
رییس مرکز بهداشت استان با تأکید بر اینکه مدیران حوزه بهداشت و درمان شهرستان توجه به مقوله سلامت مردم را در رأس کار خود قرار دهند، تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان کشور مربوط به حوزه بهداشت و درمان است که باید با کمک ظرفیت‌های بخش خصوصی مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان مرتفع کنیم.
دکتر علیرضا حاجیونی رییس سابق مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز در این آیین گفت: در سال‌های گذشته در برخی نقاط حاشیه‌ای شهر با چالش‌های بهداشتی و زیست‌محیطی متعددی روبرو بودیم که با همکاری و تعامل مناسب صورت گرفته با دستگاه‌های اجرایی نظیر شهرداری، دامپزشکی، مرکز بهداشت و نهادهای انتظامی و قضایی بسیاری از این مشکلات مرتفع شد که از سوی مردم نیز مورد استقبال قرار گرفت.
 مراسم تکریم و معارفه رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، صبح روز دوشنبه 13 دی‌ماه 95 در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد که در این مراسم از زحمات دکتر علیرضا حاجیونی تقدیر به عمل آمد و مهندس حسن فخرایی به‌عنوان سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان بوشهر معرفی شد.
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
معارفه     دکتر.عزیزنژاد     مهندس.حسن.فخرایی     دکتر.علیرضا.حاجیونی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   13 دی 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >