تکنسین‌های برگزیده مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی بوشهر تجلیل شدند

28 دی 1395
پنج نفر از تکنسین‌های برگزیده مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی بوشهر تجلیل شدند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر در این آیین اظهار داشت: پنج نفر از تکنسین‌های شهرستان بوشهر توسط واحد کنترل کیفیت فوریت‌های پزشکی استان به‌عنوان برگزیده اعلام‌شده‌اند.
دکتر عبدالرحیم دادجو به نقش ارزنده اورژانس پیش بیمارستانی در حوزه سلامت و انتظارات مسئولین نظام سلامت و عموم مردم اشاره کرد و افزود: عملکرد هر عضو خانواده فوریت‌های پزشکی ویترینی از اخلاق و عملکرد کل این سازمان را نشان می‌دهد و شایسته است قبل از هر اقدامی اعم از حرفه‌ای، عملیاتی و اخلاقی به مهم توجه کنیم.
وی افزود: طی بررسی به‌عمل‌آمده در شش ماه گذشته از سوی واحد کنترل کیفیت مرکز و با توجه به طرح تکریم ارباب‌رجوع آقایان محمدصادق الماسی، صادق رضایی، سید جواد رضوی، حبیب شنبدی و عبدالرضا دشت کنگان، از بین بیشترین مأموریت‌ها بهترین عملکرد و رضایت‌مندی را داشتند و در نحوه پوشش فردی و اخلاق برخورد با ارباب‌رجوع و رضایت‌مندی مسئولین شهرستان و استان از آنان عملکرد خوبی ارایه داده‌اند.
دکتر دادجو اضافه کرد: این اولین دوره ارزیابی عملکرد در سطح شهرستان بوشهر بود و امید است که پرسنل به الگوبرداری در راستای تحقق اهداف سازمان روند روبه‌پیشرفتی را داشته باشند.
مسئول واحد کنترل کیفیت مرکز فوریت‌های پزشکی بوشهر نیز گفت: یکی از وظایف واحد کنترل کیفیت بررسی اخلاق حرفه‌ای پرسنل و ایجاد تعامل مناسب با ارباب‌رجوع است.
مریم بلوردی افزود: شرایط حاکم بر اکثر قریب به‌اتفاق مأموریت‌های اورژانس شرایط اضطراری و با استرس بسیار بالاست که سعی شده این مهم نیز مدنظر قرار بگیرد.
وی بیان کرد: مقررشده است هر شش ماه یک‌بار بررسی‌های لازم انجام و با صلاحدید مسئولان تعدادی از پرسنل به‌عنوان افراد برگزیده موردتقدیر قرار بگیرند.
انتهای پیام/ ز.ی 5000

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     فوریت‌های.پزشکی     دکتر.عبدالرحیم.دادجو        

تاریخ بروز رسانی:   28 دی 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >