بيش 250 اثر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای شرکت در جشنواره فرهنگی ثبت شد

4 بهمن 1395
تاکنون بيش از 250 اثر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای شرکت در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، به ثبت رسیده است.

دبیر جشنواره فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اعلان این خبر گفت: تاکنون در بخش هنرهای تجسمی جشنواره، حدود 185 اثر، در بخش ادبی 51 اثر، در بخش هنرهای نمایشی 14 اثر توسط دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به ثبت رسیده و در بخش موسیقی و تئاتر نیز به‌زودی هشت اثر ثبت خواهد شد.
بنت‌الهدی دشتی در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا بوشهر افزود: ثبت آثار، نسبت به سال‌های پیش روند چشمگیری دارد و ايجاد رقابت و نشاط و پويايي در بین دانشجويان باعث خرسندي است و تا حدودی اهداف در نظر گرفته‌شده را محقق می‌سازد.
وی بیان داشت: در این رويداد بزرگ، براي اولين بار در بخش‌های كاركنان، اساتيد و جامعه پزشكي، موضوع آزاد نيز در نظر گرفته‌شده كه بر اساس ابلاغ معاونت فرهنگی وزارت متبوع، شركت در جشنواره، در ارتقای اساتيد و ارزشيابی عملکرد کارکنان مؤثر خواهد بود.
دشتی اضافه کرد: وجود جشنواره‌ای فرهنگي وسيله‌اي برای شناسايي استعدادها و توانمندی‌ها، تزريق شورونشاط به بدنه دانشجویان و استفاده از ابزار هنر برای توليد محصولاتي فاخر و ارزشمند خواهد بود.
وی گفت: خوشبختانه بحث سلامت و ازدواج سالم و پایدار از مقوله‌هايي است كه در جشنواره هشتم، نگاه ويژه‌اي به آن شده و به آثار توليدي در این بخش‌ها جوايز ارزنده و تقدیر ويژه در نظر گرفته‌شده است که اين، نشان از هوشمندي و برنامه‌ای هدفمند در جهت ارتقاي سلامت معنوي و جسمی با زبان هنر است.
این کارشناس فرهنگی خاطرنشان کرد: پرداختن به جشنواره فرهنگي، در دانشگاه علوم پزشكي بوشهر امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته با برنامه‌ریزی و رعايت تمام استاندارهاي لازم در حال اجراست و ما وظیفه‌داریم يك زنجيره خوب فرهنگي ايجاد كنيم كه تمام علايق و سلايق را بتوانيم جذب و تحت پوشش قرار دهيم كه خوشبختانه با تدابير و تمهيدات لازم از سوی وزارت متبوع و همكاري رياست محترم دانشگاه و معاون فرهنگي دانشجويي، شاهد انقلاب فرهنگي در سال‌های اخير در سطح دانشگاه خواهیم بود.
انتهای پیام. س/ ر 2050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دبیر.جشنواره.فرهنگی     بنت‌الهدی.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >