نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی:
تعیین بیمارستان زینبیه (س) خورموج به‌عنوان معین وزارت نفت آثاری فراشهرستانی دارد

5 بهمن 1395
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین بیمارستان زینبیه (س) خورموج به‌عنوان بیمارستان معین وزارت نفت بسیار حایز اهمیت بوده و آثاری فراشهرستانی دارد.

دکتر سید کمال‌الدین شهریاری در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: بخش اورژانس بیمارستان زینبیه (س) خورموج با وسعت 985 مترمربع مراحل پایانی خود را می‌گذراند و با افتتاح این پروژه شاهد ارایه خدمات به بیماران اورژانسی در شرایطی کاملاً مناسب و استاندارد خواهیم بود.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: بیمارستان زینبیه (س) خورموج با دعای خیر مردم و همت دولت تدبیر وامید به‌عنوان بیمارستان معین وزارت نفت تعیین گردیده که به‌زودی با انعقاد تفاهم‌نامه سه‌جانبه بین وزرای نفت، بهداشت و درمان و تعاون کار و رفاه اجتماعی اجرایی خواهد گردید و این بیمارستان به یکی از بهترین و مجهزترین بیمارستان‌های استان تبدیل خواهد شد.
وی تصریح کرد: نتایج مثبت این امر تنها عاید مردم خورموج و شهرستان دشتی نخواهد شد بلکه آثاری فرا شهرستانی خواهد داشت.
وی به پروژه احداث مرکز درمانگاهی بادوله نیز اشاره کرد و گفت: ساخت مرکز درمانگاهی بادوله با وسعت 800 مترمربع به اتمام رسیده و پیگیری‌هایی جهت تأمین اعتبار لازم جهت خرید تجهیزات و ایجاد پانسیون پزشکان صورت خواهد گرفت.
وی این پروژه ه را از پروژه‌های مهم بهداشت و درمان شهرستان دانست و گفت: این مرکز ازلحاظ ساختمان یکی از بهترین مراکز شهرستان می‌باشد و با افتتاح این مرکز شاهد کاهش بار مراجعین به درمانگاه کاکی و درنتیجه افزایش کیفیت خدمات این درمانگاه خواهیم بود.
وی ضمن تقدیر از تلاش‌های بی‌وقفه مسئولان بهداشت و درمان شهرستان گفت: خوشبختانه در بازدیدی که از بخش‌های مختلف بیمارستان زینبیه (س) داشتم میزان رضایتمندی از اراِیه خدمات افزایش‌یافته است.
گفتنی است دکتر شهریاری از پروژه احداث مرکز درمانگاهی بادوله، پروژه توسعه و نوسازی اورژانس بیمارستان زینبیه (س) و پروژه‌های احداث مرکز خدمات جامع سلامت شهید احمدی و کلینیک بیماری‌های دهان و دندان شهرستان و بخش‌های مختلف بیمارستان زینبیه (س) بازدید و در جریان روند اجرای امور قرار گرفت.
در این بازدید دکتر اصغر بحرانی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گزارشی از عملکرد شبکه در سال‌های اخیر را ارایه کرد و گفت: مجموعه بهداشت و درمان شهرستان با یک بیمارستان، شش مرکز خدمات جامع سلامت، شش پایگاه سلامت و پنج پایگاه اورژانس جاده‌ای و با بیش از شش‌صد نفر پرسنل، خدمات بهداشتی درمانی لازم را به مردم ارایه می‌دهد.
وی همچنین به پروژه‌های عمرانی بهداشت و درمان اشاره کرد و افزود: بحمدالله با تلاش‌های صورت گرفته بخش اعظمی از فضاهای بهداشتی درمانی شهرستان تعمیر، نوسازی یا احداث گردیده است.
دکتر اصغر بحرانی همچنین ضمن تقدیر از پیگیری‌های نماینده شهرستان که منتج به تعیین بیمارستان زینبیه (س) به‌عنوان بیمارستان معین وزارت نفت شد اظهار کرد: این اقدام ارزشمند منشأ تحولات عظیمی در حوزه سلامت شهرستان خواهد بود و این بیمارستان را به یکی از قطب‌های درمانی استان مبدل خواهد نمود.
 
انتهای پیام/ م.ا 3040


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     نماینده.مجلس     سیدکمال‌الدین.شهریاری     دکتر.اصغر.بحرانی        

تاریخ بروز رسانی:   5 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >