مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
تفکر انقلاب اسلامی امروزه در سراسر جهان در حال گسترش و ترویج است/ گزارش تصویری

12 بهمن 1395
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تفکر انقلاب اسلامی امروزه در سراسر جهان در حال گسترش و ترویج است.

حجت‌الاسلام عباس دشتی صبح سه‌شنبه در مراسم تجدید پیمان آرمان‌های بنیان‌گذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی در کنار آرامگاه شهید گمنام در پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: دهه فجر یادآوری رهایی ملت ایران از زیر یوغ ظلم و ستم و بی‌عدالتی است.
مسئول دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اضافه کرد: دهه فجر فرصت بازاندیشی پیرامون ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و نگاه به مسیری است که تاکنون آمده‌ایم.
وی ادامه داد: امروز دشمنان به خیال خام خود درصددند که با اعمال تحریم‌های ظالمانه و ناامن کردن منطقه، به جهان اسلام به‌ویژه به ملت کفر ستیز ایران ضربه بزنند که همیشه ناکام مانده‌اند و شکست‌خورده‌اند و بر ماست که امروز همچون گذشته گوش‌به‌فرمان ولایت باشیم.
حجت‌الاسلام دشتی بیان کرد: انقلاب اسلامی در سایه الطاف الهی، مرهون پیروی از اسلام ناب محمدی (ص)، رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره)، اتحاد ملی و حضور مردم مسلمان و ولایتمدار حاصل شد.
وی افزود: باوجود تمام دسیسه‌ها، دشمنی‌های آشکار و پنهان استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، رویش‌های دائمی و جاری انقلاب اسلامی در ایران و سایر کشورهای اسلامی همچنان ادامه دارد.
حجت‌الاسلام دشتی گفت: بی‌شک در دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی کشورمان اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه تعیین‌کننده و بی‌مانند بود.
وی اظهار کرد: با طلوع انقلاب اسلامی نور آن تمام جهان را فراگرفت و دشمنان در جهان تلاش کرده‌اند این نور را خاموش کنند اما هر چه تلاش می‌کنند به سود ایران تمام می‌شود.
مسئول دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، رویدادی ماندگار و فراموش‌نشدنی در تاریخ بزرگ ملت ماست که تاریخ و سرنوشت این ملت را دگرگون کرد چون این انقلاب مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی است.
وی ادامه داد: مردم با رهبری‌های داهیانه و هوشمندانه حضرت امام خمینی (ره) و اعتقادی راسخ نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان جهان را خیره ساختند.
حجت‌الاسلام دشتی بیان کرد: امروز ۳۷ سال از آن طوفان تاریخی می‌گذرد و سه دهه فراز و نشیب اما لبریز از عزت افتخار و سربلندی و لحظه‌لحظه آن یادآور حماسه‌آفرینی مردم ایران اسلامی ایران اسلامی است.
وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی احیاگر تفکر دینی بود و این اسلام امروز در سراسر جهان در حال گسترش و ترویج است.
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: امروز بعد از گذشت سی‌وهفت سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز مردم درصحنه هستند و همه‌ساله در سالگرد پیروزی انقلاب با آرمان‌های امام تجدید بیعت می‌کنند چراکه ویژگی‌های امام امروز در مقام معظم رهبری هویداست.
حجت‌الاسلام دشتی افزود: امروز دشمنان سعی می‌کنند تا جوانان و نسل چهارم انقلاب را از آرمان‌های امام و شهدا جدا کنند اما تلاش‌گران عرصه علم و دانشگاهیان با حضور خودشان بر سر مزار شهدا تجدید پیمان می‌کنند و این سد محکم در مقابل یاوه‌گویی‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان است.
در این آیین تعدادی از مدیران، اساتید و کارکنان دانشگاه با نثار گل و ادای احترام به شهدای مدفون در گلزار بهشت صادق (ع) بوشهر و با حضور بر سر آرامگاه شهید گمنام واقع در پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دلدادگی خود را به آرمان‌های بنیان‌گذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته و با آنان تجدید پیمان کردند.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
گلزار.شهدا     دفتر.نهاد     حجت‌الاسلام.عباس.دشتی     پردیس     شهید.گمان        

تاریخ بروز رسانی:   12 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >