قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
کمترین کار مسئولان سرکشی و رسیدگی به خانواده شهدا است

19 بهمن 1395
قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: کمترین کار مسئولان سرکشی و رسیدگی به خانواده شهدا است.

دکتر حیدر عزیز نژاد در دیدار با خانواده شهید زاهدی از شهدای انقلاب اظهار داشت: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و همه ما در قبال خانواده آنها مسئول هستیم.
وی در این دیدار که به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت، خاطرنشان کرد: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا باعث زنده نگه‌داشتن روح معنوی در جامعه است و کمترین کار مسئولان سرکشی و رسیدگی به خانواده شهداست.
دکتر عزیز نژاد تصریح کرد: مقام معظم رهبری همواره بر زنده نگه‌داشتن یاد شهدا تأکیددارند و فضیلت این مهم را کمتر از شهادت نمی‌دانند و لازم است که ما نیز در راستای ایجاد جامعه ولایی که موردنظر شهدا گران‌قدر است از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.
قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: شهید شمع خاموش ناشدنی جامعه اسلامی است و خانواده شهدا مایه افتخار و آرامش جامعه هستند.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: شهدا در راه اسلام و حقیقت و راستی، خون پاکشان را هدیه کردند و شما خانواده شهدا نیز با مشکلاتی که متحمل می‌شوید در اجر و ثواب شهید شریک هستید.
محمدمهدی محمدی ضمن تشکر از خانواده این شهید تصریح کرد: تلاش‌های خانواده شهید در تربیت فرزندان، نمونه جهاد فی سبیل الله است.
مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در منزل شهید زاهدی از شهدای انقلاب حضور پیدا کردند و از نزدیک این خانواده را مورد تفقد قراردادند.
در این دیدار دختر شهید زاهدی در مورد نحوه شهادت پدرش خاطراتی را بیان کرد.
شهید زاهدی از شهدای انقلاب که در آذر 57 در مسجد جامع عطار به شهادت رسید و فرزند ایشان نیز در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مشغول به کار است.
این دیدار به همت امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صورت گرفت.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دیدار     دهه.فجر     دکتر.حیدر.عزیزنژاد     شهید.زاهدی     معاون.دانشجویی‌فرهنگی     محمدمهدی.محمدی    

تاریخ بروز رسانی:   19 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >