پرواز بالگرد اورژانس 115 برای کمک به دو مصدوم سوختگی در بوشهر

23 بهمن 1395
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: بالگرد اورژانس 115 بوشهر برای کمک به دو مصدوم حادثه سوختگی دهکده گردشگری بوشهر به پرواز درآمد.

دکتر عبدالرحیم دادجو افزود: دو نفر آقا 24 و 45 ساله در اثر آتش گرفتن لباس‌هایشان که آغشته به تینر بوده است، دچار سوختگی شده بودند که برای ادامه درمان با بالگرد اورژانس 115 به بیمارستان سوانح سوختگی گناوه انتقال داده شدند.
وی اظهار داشت: سه کارگر که روز جمعه مشغول کار در دهکده گردشگری بوشهر بودند، به علت آغشته بودن لباس به تینر (ماده اشتعال‌زا) پس از روشن کردن کبریت دچار آتش‌سوزی شدند.
وی تصریح کرد: مصدومین برای درمان باید از بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر به بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه منتقل می‌شدند بنابراین برای سرعت بخشیدن به روند اعزام با هماهنگ‌های به‌عمل‌آمده هر دو نفر با همراهی تیم عملیاتی اورژانس 115 آقایان مهران عباسی و امید جفره‌ای با بالگرد به گناوه منتقل شدند.
دکتر عبدالکریم دادجو افزود: یکی از 2 مصدوم این حادثه که با بالگرد اورژانس 115 به بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه منتقل‌شده بودند به علت سوختگی 100 درصد در این بیمارستان جان باخت.
وی اضافه کرد: مصدوم دیگر با 15 درصد سوختگی در بیمارستان گناوه تحت درمان است.
دکتر دادجو یادآور شد: طبق اظهارات حاضران درصحنه لباس مصدومان در زمان انجام کار به تینر آغشته بوده و با روشن کردن کبریت آتش می‌گیرد.
وی بر ضرورت توجه به نکات ایمنی و سلامت کار تأکید کرد.
انتهای پیام/ ز.ی 5000


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بالگرد     فوریت‌های.پزشکی     دکتر.عبدالرحیم.دادجو        

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >