پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه خدمات سلامت به راهپیمایان ۲۲ بهمن ارایه دادند

24 بهمن 1395
تعدادی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه با برپایی ایستگاه سلامت در مسیر راهپیمایی مردم در روز ۲۲ بهمن، خدمات مشاوره‌ای و سلامت به مردم ارایه کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه؛ معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه عنوان داشت: همزمان با راهپیمایی بزرگ و شورآفرین 22 بهمن ماه، کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز با حضور پررنگ خود این روز بزرگ و باشکوه را جشن گرفتند.
مهندس علیرضا یوسفی افزود: نقطه تجمع مردم شهرستان جهت ادای نماز صحن نماز جمعه بود که کارشناسان این شبکه در جهت خدمت به مردم در این راهپیمایی اقدام به برپایی ایستگاه سلامت در صحن نماز جمعه شهرستان کردند.
وی افزود: این ایستگاه سلامت با استقبال مردم عزیز همراه بود و خدماتی ازجمله اندازه گیری قد، وزن و BMA، تست قند خون، مشاوره، پخش تراکت، بروشور سلامت و همچنین اخذ مشخصات افراد جهت ثبت نام پرونده الکترونیک در سامانه یکپارچه بهداشت از طریق فرم های مربوطه، توسط کارشناسان این شبکه به مردم ارائه گردید.
این مقام مسئول ادامه داد: شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه در طول سال جاری و در مناسبت های مختلف اقدام به برپایی چندین ایستگاه سلامت جهت ارائه خدمات به مردم شریف شهرستان کرده است.
انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
راهپیمایی     معاون.بهداشتی     مهندس.علیرضا.یوسفی     شبکه.بهداشت‌درمان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   24 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >