خدمات دندانپزشکی دانشجویان بسیجی به اهالی روستای سنای شهرستان دشتی

25 بهمن 1395
دانشجویان بسیجی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در اردوی جهادی سه‌روزه، خدمات دندانپزشکی به اهالی روستای سنا از توابع بخش شنبه شهرستان دشتی ارایه دادند.

 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا بوشهر با اعلان این خبر گفت: در این اردوی سه‌روزه ۱۲ نفر از دانشجویان رشته دندانپزشکی دانشگاه به همراه شش نفر از استادان این دانشکده خدماتی از قبیل معاینه، جرم‌گیری، جراحی و ترمیم دندان به اهالی این روستا ارایه دادند.
محمد زبیری افزود: در این کلینیک درمانی از یونیت‌های سیار مشتمل بر تمام تجهیزات دندانپزشکی برای ارایه خدمات موردنیاز بیماران استفاده شد و روزانه 9 پزشک و دستیار خدمات درمانی و دارویی را به‌طور رایگان به مردم ارایه دادند.
 محمد زبیری افزود: بیش از ۳۵۰ نفر از اهالی روستای سنا مورد معاینه دندانپزشکی قرار گرفتند و به ۸۰ نفر خدمات جرم‌گیری دندان، ۸۰ نفر ترمیم دندان و ۸۰ نفر نیز مورد جراحی دندان قرار گرفتند.
وی بیان داشت این اردوی جهادی که به مناسبت دهه فجر از ۱۹ تا ۲۱ بهمن در مدرسه شهید حیدری روستای سنان شهرستان دشتی برگزار شد به همت بسیج جامعه پزشکی استان و مشارکت دانشجویان و استادان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انجام شد.
انتهای پیام/ س. ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
خدمات.دندانپزشکی     محمد.زبیری     روستای.سنا        

تاریخ بروز رسانی:   25 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >