معاون استاندار: ساخت بیمارستان دیر شتاب گیرد

25 بهمن 1395
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: بیمارستان در دست‌ساخت دیر از پروژه‌های مهم و اولویت‌دار این استان است که باید اجرای آن سرعت بیشتری بگیرد.

محمدحسن باستی در بازدید از پروژه بیمارستان دیر افزود: همه مسئولان استانی و شهرستانی باید تمام توان و همت خود را به‌سرعت بخشی به این بیمارستان صرف کنند.
وی بابیان این‌که دیر تنها شهرستان استان است که بیمارستان ندارد گفت: این زیبنده ما مسئولان نظام اسلامی نیست و مردم این شهرستان حق‌دارند که از خدمات بیمارستان بهره‌مند شوند.
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر با اشاره به عملیات اجرایی بیمارستان ۳۸ تخت خوابی دیر اظهار کرد: روند اجرای ساختمان بیمارستان رضایت‌بخش بوده و امیدواریم که ساختمان در آخر بهمن‌ماه یا اسفند تحویل دانشگاه علوم پزشکی استان شود اما پیمانکار باید در عملیات اجرای محوطه‌سازی تلاش بیشتری کند.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: بخش ساختمان باوجود برخی از مشکلات جزئی روند خوبی دارد و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد. ایرج بیژنی افزود: تجهیزات پزشکی این بیمارستان خریداری‌شده و برخی اقلام دیگر موردنیاز به‌زودی وارد استان می‌شود.
وی گفت: نیروی انسانی متخصص بیمارستان جذب‌شده و مجوز به‌کارگیری نیروی پشتیبانی نیز گرفته‌شده است.
فرماندار دیر نیز بابیان این‌که روند کار ساخت ساختمان بیمارستان نسبت به گذشته بهتر شده است گفت: باید به اجرای محوطه‌سازی بیمارستان سرعت بیشتری داده شود.
حمزه اعتماد افزود: یکی از دغدغه اساسی مردم و مسئولان اتمام بیمارستان دیر است تا مردم شهرستان بتوانند از خدمات سلامت بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/ ح.ن3050


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.استاندار     فرماندار     محمدحسن.باستی     حمزه.اعتماد     معاون.توسعه    
دکتر.ایرج.بیژنی     بیمارستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   25 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >