ضرورت وجود چک لیست نظارتی و بهبود کیفیت خدمات سلامت

26 بهمن 1395
برای بهبود کیفیت خدمات سلامت به مردم ، لازم است سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت با جزییات طرح تحول سلامت آشنا شوند.

به گزراش روابط عمومی معانت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دو نشست در تاریخ 23 و24 بهمن ماه سال جاری با حضور معاون فنی معانت بهداشتی  در خصوص بررسی چک لیست سرپرستان مراکز جامع سلامت در راستای پیشبرد اهداف طرح تحول سلامت در سالن شهید مفتح معاونت بهداشتی با حضور سرپرستان مراکز جامع سلامت برگزار گردید.
دکتر محمد مهدی خواجه ئیان در  این نشست گفت : برای بهبود کیفیت خدمات سلامت به مردم ، لازم است سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت با جزییات طرح تحول سلامت آشنا شوند.
وی اضافه کرد : یکی از ضرورت های اجرایی کردن اهداف طرح تحول سلامت،  انجام نظارت های مستمر و دقیق است.
این مسول بهداشتی در خصوص اهمیت این نشست افزود : وجود چک لیست برای یکسان سازی نظاری روسای شبکه و کمک به فرایند مدیریت در مراکز ضروری است که با همکاری چند نفر از همکاران این چک لیست آماده شد.
دکتر خواجه ئیان ابراز امیدواری کرد که این نظارت ها بر اساس این چک لیست نهایتا بتواند به بهبود کیفیت خدمات سلامت منجر شود.
در ادامه این نشست  ایشان پس از بررسی وضعیت  تمامی  مراکز جامع سلامت استان در سامانه سیب از سرپرستان این مراکز خواسته شد تا در تکمیل این سامانه چه از لحاظ ثبت نام  افراد وارائه خدمت تمام فعالیت خود را داشته باشند تا به سطح مطلوب وقابل  انتظار کشور نزدیک شویم .
همچنین در ادامه مهندس دانایی ، مهندس دلخواه و دکتر معصومه اسماعیلی معاون اجرایی معاونت بهداشتی ف آموزش های لازم در زمینه چک لیست سرپرستان مراکز جامع سلامت را ارائه دادند.
انتهای پیام/ م.ب2020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     چک.لیست.نظارتی     دکتر.محمد.مهدی.خواجه‌ئیان     معاونت.بهداشتی        

تاریخ بروز رسانی:   26 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >