رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه مطرح کرد:
بخش‌های بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه باوجود کمبود پرستار توسعه می‌یابد

4 اسفند 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: باوجود کمبود پرستار، بخش‌های بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه توسعه می‌یابد.

دکتر علی زکی زاده در حاشیه سرکشی از بخش‌های بیمارستان حضرت امیرالمؤمنین (ع) گناوه اظهار داشت: حضرت زینب (س) برترین پرستار عالم است و پرستاران عزیز ما نیز باید سیره و شیوه این بانوی بزرگوار را هم ازنظر دینی و هم ازنظر تلاش و کوشش جهت پرستاری و صیانت از جان بیماران دنبال کنند.
وی اضافه کرد: پرستاران مدافع اساسی، اعتبار و آبروی سیستم بهداشت و درمان و نقش پررنگی در به ثمر نشستن اهداف سازمان که همان ارائه بهترین خدمات بهداشتی و درمانی به مردم است بر عهده‌دارند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه با اشاره به شروع به کار بخش جدید زایشگاه بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) در سفر اخیر وزیر بهداشت و درمان به این شهرستان، ادامه داد: جهت تأمین نیروی درمانی برای این بخش با کمبودهایی مواجه هستیم، ولی باوجود کمبودها در بحث تأمین نیروی پرستار و بهیار، پرستاران و بهیاران ما تمام تلاش خود را می‌کنند تا بهترین خدمات را به مردم عزیز که حق مسلم آن‌هاست ارائه نمایند.
وی ادامه داد: به‌رغم کمبودهای اساسی برای تکمیل کادر پرستاری، برای خدمت بهینه و بیشتر به مردم به دنبال توسعه بخش‌های بیمارستان حضرت امیرالمؤمنین (ع) هستیم.
در این دیدار، زکی زاده ضمن اهداء شاخه گل و لوح تقدیر از پرستاران، بهیاران و زحمت‌کشان عرصه سلامت تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/ م.ن 3080
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دیدار     دکتر.علی.زکی‌زاده     بیمارستان.امیرالمومنین     شبکه.بهداشت.درمان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   4 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >