معاون شبکه بهداشت دشتستان:
طرح بسیج سلامت نوروزی ۹۶ در دشتستان آغاز شد

4 اسفند 1395
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: به‌منظور حفظ و ارتقای سلامت افراد جامعه و مسافرین نوروزی فعالیت‌های بهداشت محیط شهرستان دشتستان تشدید می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ مهندس ماریا خویش دوست اظهار داشت: به لحاظ حساسیت نظارت‌ها و کنترل مستمر بر صنوف حساس مواد غذایی و سالم‌سازی آب آشامیدنی باهدف ارتقای شاخص‌های بهداشتی در ایام نوروز، اجرای فعالیت‌ها با محوریت سلامت آب و غذا بسیار حائز اهمیت است.
وی بیان کرد: جلسه‌ای پیرامون چگونگی اجرای طرح بسیج سلامت نوروز با حضور مسئولان شبکه بهداشت و درمان دشتستان و پرسنل بهداشت محیط و حرفه‌ای برگزار شد، در این جلسه در خصوص مسائل بهداشتی در موضوعات مواد غذایی حساس و فسادپذیر، دست‌فروشان دوره‌گرد، اماکن متبرکه، سالم‌سازی آب مصرفی شهروندان، تفریحگاه‌ها، کمپ‌ها، پارک‌ها و اسکان مسافران نوروزی مطرح و در این حوزه تمهیدات لازم اندیشیده شد.
مهندس خویش دوست افزود: به‌منظور حفظ سلامت شهروندان و مسافرین نوروزی و حساسیت موضوع، همه مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی به‌طور مستمر کنترل و بازرسین بهداشت محیط در قالب طرح تشدید در تمام ایام اسفند ۹۵ و فروردین ۹۶، حوزه‌های مواد غذایی و آب مصرفی را رصد کرده و با متخلفین صنوف، طبق قانون ماده ۱۳ برخورد جدی به عمل می‌آید.
وی خاطرنشان کرد: مسافران و شهروندان عزیز می‌توانند نظرات و شکایات خود را با شماره ۱۹۰ سامانه کشوری در میان بگذارند.

انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بسیج.سلامت.نوروزی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   4 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >