سومین طرح تشدید بازرسی از نان فانتزی‌ها در بوشهر اجرا شد

8 اسفند 1395
طرح نظارت بر نان فانتزی‌ها باهدف ساماندهی وضعیت بهداشتی در ایام نوروز در سطح شهرستان بوشهر با حضور بازرسین بهداشت محیط اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اهمیت و نقش نان در سبد غذایی خانوارها، بر همه فرآیندهای محصولات نان از تولید تا مصرف نظارت دقیق می‌شود.
مهندس حسن فخرایی تصریح کرد: نظر به اینکه عرضه و فروش انواع نان تابع شرایط خاص بهداشتی بوده و مواردی مانند بهداشت فردی، روپوش، دستکش، سلفون، درج مشخصات بهداشتی، نحوه عرضه، شرایط نگهداری، فضای فیزیکی و حمل‌ونقل محصولات ملاک ارزیابی قرار می‌گیرد.
وی گفت: بازرسین بهداشت محیط با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و اجرای برنامه سلامت نوروزی و لزوم تشدید بازدیدهای بهداشتی همه نان فانتزی‌های شهرستان را در قالب طرح ضربت مورد بازرسی قراردادند.
مهندس فخرایی بیان کرد: تمامی نواقص بهداشتی را به متصدیان اعلام و نقایص رؤیت شده تا حصول نتیجه نهایی پیگیری خواهد شد و همچنین با متصدیان متخلف برابر قانون اصلاحیه ماده ۱۳ برخورد جدی به عمل می‌آید.
وی اظهار داشت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی با شماره تلفن ۱۹۰ برای ثبت شکایات و اعلام مشکلات بهداشتی در سامانه مدیریت ارتباط مردمی تماس بگیرند.
انتهای پیام/ ز.ر-3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
طرح.تشدید     نان.فانتزی‌ها     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   8 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >