رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر خبر داد:
انجام مصاحبه عملی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر

11 اسفند 1395
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر از انجام مصاحبه عملی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر؛ دکتر عبدالرحیم دادجو افزود: مرحله نهایی آزمون استخدامی فوریت‌های پزشکی استان بوشهر از بین 61 نفر پذیرفته‌شده امتحان کتبی، اجرا گردید.
وی اضافه کرد: 61 نفر از پرسنل و شرکت‌کنندگان آزاد در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر در امتحان کتبی این مرکز پذیرفته شدند.
این مقام مسئول اضافه کرد: با حضور بازرسینی از قطب فارس و نمایندگانی از بازرسی، حراست، گزینش، روابط عمومی و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، آزمون عملی که شامل چک علائم حیاتی‌، BMI و حجم توده‌ای، سنجش سلامت جسمانی و انجام مرحله عملیاتی طراحی‌شده طبق استانداردهای کشوری در سالن تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی در سایت پردیس این دانشگاه از بین 61 نفر حاضرین در سالن گرفته شد.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر تصریح کرد: شرایط آزمون استخدامی فوریت‌های پزشکی در سراسر کشور طبق دستورالعمل ویژه‌ای که از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام‌شده بود اجرا شد.
وی ادامه داد: ازجمله این شاخص‌ها می‌توان به‌سلامت جسمانی و دارا بودن شاخص‌های قد و وزن و BMI بود که با تأکید پیگیری شد.
وی تأکید کرد: دانشجویان و افراد علاقه‌مند به ادامه تحصیل و اشتغال در رشته فوریت‌های پزشکی سعی کنند به حداقل استانداردهای موجود استخدامی این حرفه نیز توجه داشته باشند.
دکتر دادجو عنوان کرد: از تعداد 61 نفر پذیرفته‌شده در آزمون کتبی یک نفر غایب، 14 نفر در مراحل مختلف آزمون عملی و مصاحبه حضوری مردود شدند و درنهایت 46 نفر به کارگزینی دانشگاه برای طی مراحل بعدی و گزینش معرفی شدند.
انتهای پیام/ز.ی 5000


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
مصاحبه.عملی     مرکز.فوریت‌های.پزشکی     دکتر.عبدالرحیم.دادجو    

تاریخ بروز رسانی:   11 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >