رییس شبکه بهداشت گناوه:
اورژانس گناوه به بنز اسپرینتر و موتورآمبولانس مجهز شد

15 اسفند 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: یک دستگاه بنز اسپرینتر ۳۱۵ و یک دستگاه موتور آمبولانس به اورژانس شهرستان گناوه اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ دکتر علی زکی‌زاده اظهار داشت: یک دستگاه بنز اسپرینتر ۳۱۵ با تمام تجهیزات و امکانات و یک دستگاه موتور آمبولانس به ناوگان اورژانس شهرستان گناوه تحویل داده شد و همچنین یک آمبولانس جهت تجهیز به اتاق C.C.U به تهران فرستاده‌شده است.
وی افزود: با توجه به اینکه در تصادفات جاده‌ای زمان حضور نیروهای اورژانس برای نجات صدمه‌دیدگان بسیار حایز اهمیت است و با توجه به اینکه شهرستان گناوه یک شهر توریستی است، اختصاص این دستگاه آمبولانس یک اقدام مؤثر برای نجات جان صدمه دیدگان و ارائه خدمات سریع‌تر و در زمان مناسب است.
دکتر زکی‌زاده عنوان داشت: آمبولانس اسپرینتر ۳۱۵ جدید که به این ناوگان اضافه‌شده است، دارای امکاناتی از قبیل برانکار سه حالته، ساکشن برقی با ظرف یک‌بارمصرف، DC شک (پرتابل)، ون تیلاتور (اکسیژن‌رسانی به مریض به‌صورت خودکار) و کیف C.P.R (احیاء قلبی ریوی) با تمام تجهیزات است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تصریح کرد: با توجه به پرترافیک بودن خیابان‌های شهرستان در ایام نوروز در همین راستا یک دستگاه موتور آمبولانس نیز به ناوگان اورژانس ۱۱۵ شهرستان اضافه شد که با اضافه شدن این دستگاه در ایام شلوغ سال زمان رسیدن تکنسین‌های اورژانس سر صحنه حادثه را مدت زیادی کاهش خواهد داد.
سرپرست اورژانس ۱۱۵ شهرستان گناوه نیز گفت: یک دستگاه آمبولانس از بخش ریگ نیز برای تجهیز شدن به امکانات کامل C.C.U به پایتخت فرستاده‌شده که ظرف چند روز آینده به این امکانات تجهیز شده و به این ناوگان اضافه می‌شود.
محمد اعتصامی افزود: این آمبولانس نیز برای کمک به بیماران قلبی بسیار مفید خواهد بود؛ همچنین با توجه به دو آمبولانس C.C.U و N.I.CU که قبلاً به این ناوگان اضافه‌شده است، این سومین آمبولانس C.C.U دار است که به اورژانس شهرستان اضافه می‌شود.

 انتهای پیام/م.ن 3080


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
اورژانس     دکتر.علی.زکی‌زاده     محمد.اعتصامی     شبکه.بهداشت‌درمان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   15 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >