مانور بسیج سلامت نوروزی در شهرستان جم اجرا شد

16 اسفند 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: به‌منظور حفظ سلامت شهروندان و مسافران نوروزی و به لحاظ آمادگی و اقتدار بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای در اجتماع، مانور سلامت نوروزی در این شهرستان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، مهندس احمد قاسمی در آیین آغاز اجرای این مانور افزود: در راستای نظارت و پایش آب و مواد غذایی صنف‌های حساس، برنامه بسیج سلامت نوروزی از اول اسفند 95 لغایت 15 فروردین 96 در سطح شهرستان بوشهر اجرا می‌شود.
وی اضافه کرد: بازرسان می‌بایست با هرگونه تخلف برخورد کرده و صنوف متخلف را جهت اعمال جریمه و یا پلمپ واحد صنفی به مراجع ذیصلاح معرفی نمایند زیرا که سلامت شهروندان درگرو این امر می‌باشد.
وی تصریح کرد: برنامه بسیج سلامت نوروزی در ایام نوروز نیز اجرا و مواد غذایی حساس و فسادپذیر، آب آشامیدنی، مکان‌های عمومی، پارک‌ها، هتل‌ها و کمپ‌های اسکان مسافران نوروزی نظارت و کنترل می‌شوند.
مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت جم نیز گفت: این مانور در راستای افزایش آمادگی تیم‌های بهداشت محیط و ادارات مرتبط با سلامتی مردم و همچنین اطلاع‌رسانی عمومی برگزار شد.
مجید ابراهیمی افزود: جهت دستیابی به اهداف طرح بسیج سلامت نوروزی و همیاری مردم از عموم درخواست می‌شود در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی در حوزه آب و مواد غذایی و وضعیت بهداشتی اماکن عمومی مراتب را از طریق شماره 190 ثبت شکایات مردمی وزارت بهداشت، اعلام نمایند.
مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت جم تصریح کرد: این مانور با حضور بازرسین بهداشت محیط ،اداره دامپزشکی،پلیس راهور ، نیروی انتظامی و اداره آبفا شهرستان جم و  ملبس به یونیفرم مخصوص و ماشین‌های پلاکارد زده برگزار شد.

انتهای پیام/ ا.پ 3020
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
مانور     بسیج.سلامت.نوروزی     مهندس.احمد.قاسمی     مجید.ابراهیمی     شبکه.بهداشت‌درمان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   16 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >