مانور بسیج سلامت نوروزی در شهرستان دیر برگزار شد/آمادگی ۶ تیم بازرسی

16 اسفند 1395
مانور بسیج سلامت نوروزی همزمان با سراسر کشور در شهرستان دیّر انجام شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در حاشیه برگزاری مانور بسیج سلامت نوروزی گفت: این مانور همزمان با سراسر کشور و باهدف نظارت و بازرسی بر تمامی اماکن عمومی و مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی و خوراکی در این شهرستان آغازشده که تا ۱۵ فروردین سال ۹۶ نیز ادامه خواهد داشت.
عادل مقدس بابیان اینکه شش تیم بازرسی سلامت نوروزی در شهرستان دیّر فعال است، اظهار کرد: نظارت بر مراکز حساس تهیه و توزیع مواد غذایی به‌ویژه رستوران‌ها، شیرینی و آجیل‌فروشی‌ها، مراکز بین‌راهی، فست فودها، همچنین اماکن عمومی شامل هتل‌ها، مهمانسراها، پایانه‌های مسافربری، پارک‌ها، مدارس و محل‌های اسکان مسافران نوروزی از مهم‌ترین محورهای اجرای این طرح نوروزی است.
وی با اشاره به زمان کار بازرسان تصریح کرد: نظارت بازرسان بر اماکن عمومی و مراکز اغذیه‌ای و رستوران‌های بین‌راهی از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۰ شب در مناطق شهری و روستایی و در تمامی ایام هفته به‌ویژه روزهای تعطیل ادامه دارد.
وی با تأکید بر آمادگی کامل تیم‌های نظارتی یادآور شد: مردم می‌توانند هرگونه تخلف در این راستا را به همکاران ما مستقر در مراکز خدمات جامع سلامت و یا به سامانه ثبت شکایات بهداشت محیط به شماره ۱۹۰ اطلاع دهند.
در این مانور ادارات هلال‌احمر، دامپزشکی، شهرداری، اصناف، حفاظت محیط‌زیست، نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت به همراه شبکه بهداشت و درمان حضور داشتند.
انتهای پیام/ح.ن 3050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مانور     بسیج.سلامت.نوروزی     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت‌درمان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   16 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >