دو واحد غذا فروشی و لبنیات فروشی در شهرستان گناوه تعطیل و پلمپ شد

21 اسفند 1395
کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از تعطیلی یک واحد غذا فروشی و یک واحد لبنیات‌فروشی به علت عدم رعایت اصول بهداشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ مهندس حسن ذبیحی گفت: توجه به‌سلامت غذایی شهروندان مخصوصاً با توجه به نزدیک بودن عید و حضور مهمانان عزیز به این شهرستان بسیار حایز اهمیت است و از رسالت‌های اصلی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان می‌باشد.
 وی افزود: در این راستا یک واحد غذا فروشی و یک واحد لبنیات‌فروشی متخلف از مقررات بهداشتی پس از انجام مراحل قانونی توسط واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان و بازرسین مرکز خدمات جامع سلامت سیدالشهدا (ع) تعطیل و پلمپ شد.
این کارشناس مسئول ادامه داد: به‌منظور تأمین سلامت مصرف‌کنندگان و ارتقای شاخص‌های کیفی غذایی، تمامی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی همواره مورد بازرسی قرارگرفته و کیفیت محصولات غذایی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در صورت رؤیت تخلفات بهداشتی با متخلفان طبق قانون رفتار جدی و عاجل خواهند شد.
مهندس ذبیحی تصریح کرد: شهروندان گرامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، به‌منظور اعلام مشکلات بهداشتی با سامانه مدیریت مردمی با شماره تلفن 190 تماس حاصل فرمایند.
انتهای پیام/ م.ن 3080
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پلمپ     مهندس.حسن.ذبیحی     شبکه.بهداشت‌درمان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >