مانور بسیج سلامت نوروزی در شهرستان کنگان برگزار شد

17 اسفند 1395
مانور بسیج سلامت نوروزی همزمان با سراسر کشور در شهرستان کنگان انجام شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در حاشیه برگزاری مانور بسیج سلامت نوروزی گفت: این مانور همزمان با سراسر کشور و باهدف نظارت و بازرسی بر تمامی اماکن عمومی و مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی و خوراکی در این شهرستان آغازشده که تا ۱۵ فروردین سال ۹۶ نیز ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان؛ مهندس محمد بازیاری افزود: مانور بسیج سلامت نوروزی با حضور 13 نفر از کارشناسان و بازرسین این شبکه در قالب 5 تیم در شهرستان کنگان برگزار شد.
وی اظهار کرد: نظارت بر مراکز حساس تهیه و توزیع مواد غذایی به‌ویژه رستوران‌ها، شیرینی و آجیل‌فروشی‌ها، مراکز بین‌راهی، فست فودها، همچنین اماکن عمومی شامل هتل‌ها، مهمانسراها، پایانه‌های مسافربری، پارک‌ها، مدارس و محل‌های اسکان مسافران نوروزی از مهم‌ترین محورهای اجرای این طرح نوروزی است.
این مقام مسئول با اشاره به زمان کار بازرسان تصریح کرد: نظارت بازرسان بر اماکن عمومی و مراکز اغذیه‌ای و رستوران‌های بین‌راهی از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۰ شب در مناطق شهری و روستایی و در تمامی ایام هفته به‌ویژه روزهای تعطیل ادامه دارد.
وی با تأکید بر آمادگی کامل تیم‌های نظارتی یادآور شد: مردم می‌توانند هرگونه تخلف در این راستا را به همکاران ما مستقر در مراکز خدمات جامع سلامت و یا به سامانه ثبت شکایات بهداشت محیط به شماره ۱۹۰ اطلاع دهند و همچنین شماره تماس 8310-3722-077 این شبکه نیز جوابگوی شکایات مردمی به‌ویژه در ایام تعطیلات می‌باشد.
انتهای پیام/م.س 3070
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
مانور     بسیج.سلامت.نوروزی     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت‌درمان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   17 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >