رییس شبکه بهداشت کنگان خبر داد:
زمین برای احداث خانه بهداشت در روستای شیرینو اهدا شد

22 اسفند 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از اهدای یک قطعه زمین برای ساخت خانه بهداشت در روستای شیرینو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مهندس محمد بازیاری در جمع مسئولان بخش مرکزی کنگان و روستای شیرینو اظهار داشت: یک قطعه زمین به مساحت ۸۸۰ مترمربع واقع در روستای شرینو توسط دهیاری و شورای اسلامی روستای شرینو به شبکه بهداشت و درمان شهرستان برای ساخت خانه بهداشت اهدا شد.
وی ضمن تشکر از حضور مسئولین دانشگاه، از زحمات دهیاری و رییس شورای شرینو که برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم این منطقه این کار بسیار شایسته و بزرگ انجام داده‌اند قدردانی کرد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان عنوان کرد: شبکه بهداشت و درمان کنگان تمام تلاش خود را در راستای تسریع در امر جذب بودجه و ساخت مرکز بهداشتی درمانی به عمل می‌آورد.
وی ادامه داد: دسترسی آسان به خدمات سلامت در کوتاه‌ترین فاصله ممکن، یکی از اهداف مهم حوزه سلامت است که با احداث این مرکز این امر مهم محقق خواهد شد.
بخشدار مرکزی کنگان نیز بیان داشت: ما همواره جویا و پیگیر اقدامات شما در حوزه بهداشت و درمان شهرستان هستیم و همه مسائل را به‌خوبی رصد می‌کنیم و همواره پشتیبان شما هستیم و هر جا احساس کردید که می‌توانیم کمک کنیم در خدمت‌گزاری در حوزه سلامت اقدام می‌کنیم.
حجت‌الاسلام محمود عبدالهی دبیر خیرین سلامت دانشگاه برای افزایش سطح امکانات بهداشتی و درمانی و بهبود وضعیت خدمت‌رسانی به شهروندان به‌ویژه جمعیت روستایی از این اقدام خداپسندانه تقدیر و تشکر کرد.
در پایان، نامه تحویل زمین توسط امور حقوقی دانشگاه و با تعیین ابعاد زمین اهدایی توسط نماینده دفتر فنی دانشگاه تنظیم و به امضاء طرفین رسید.
انتهای پیام / م.س 3070

کلمات کلیدی:
احداث     خیرین.سلامت     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی     مهندس.محمد.بازیاری     روستای.شیرینو        

تاریخ بروز رسانی:   22 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >