نخستین مدرسه زمستانی سلول‌های بنیادی در استان بوشهر برپا شد

21 اسفند 1395
دبیر شورای سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی استان بوشهر گفت: برای بازآموزی دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و علاقه‌مندان حوزه سلول‌های بنیادی با همکاری پژوهشگاه رویان نخستین مدرسه زمستانی سلول‌های بنیادی استان بوشهر گشایش یافت.

دکتر ماریا ظهیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا بوشهر افزود: این مدرسه زمستانی در قالب کارگاه و سمینار آموزشی از 18 تا 20 اسفندماه جاری به مدت سه روز در دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر فعال است.
وی اظهار کرد: این سمینار علمی فرصتی ویژه برای هم‌افزایی علمی برای آشنایی علاقه‌مندان گروه‌های پزشکی و دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی، علوم پایه پزشکی، پیراپزشکی و مهندسی استان بوشهر بادانش سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی و مهندسی بافت است.
دکتر ظهیری اضافه کرد: غرفه‌های جنبی مدرسه زمستانی برای آشناسازی مخاطبان با فعالیت‌های مرتبط با علوم سلول‌های بنیادی در سطح استان و کشور، شامل معرفی نشریات و کتاب‌های مرتبط و غرفه‌های ایده پردازی و سرگرمی‌های علمی پذیرای علاقه‌مندان است.
نخستین مدرسه زمستانی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی استان بوشهر در 2 بخش تئوری و عملی 18 تا 20 اسفندماه سال جاری از ساعت 8 تا 16 با حضور دکتر حسین بهاروند رییس پژوهشگاه رویان و دکتر علی قمری نماینده ستاد توسعه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی معاونت علمی فناوری رئیس‌جمهوری کاری مشترک از دانشگاه خلیج‌فارس و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مدرسه.زمستانی     سلول‌های.بنیادی     دکتر.ماریا.ظهیری    

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >