کمیته خدمات بهداشتی طرح بسیج سلامت نوروزی در گناوه برگزار شد

22 اسفند 1395
کمیته خدمات بهداشتی باهدف هماهنگی در طرح بسیج سلامت نوروزی ادارات و سازمان‌های شهرستان گناوه برگزار شد.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: نواقص موجود در زیرمجموعه هرکدام از سازمان‌ها پیش از اینکه جمعیت و مهمانان نوروزی وارد شهرستان شوند، برطرف گردیده و در نقشه تنظیمی ادارات همه موارد دیده شود تا در مواقع اضطراری آدرس و محل موردنظر جهت پیگیری‌های بعدی مشخص باشد.
مهندس علیرضا یوسفی افزود: همه برنامه کشیک خود را با ذکر تلفن در اختیار سایر سازمان‌های مربوطه قرار دهند تا در موقع لزوم جهت پیگیری به‌موقع مشکلات در دسترس باشد، همچنین ادارات نیز نسبت به گندزدایی و شستشوی مخازن آب، بررسی اتصالات برق، تعویض شیشه‌های شکسته اتاق‌ها، از سرویس خارج کردن توالت‌های خراب و قرار دادن کیسه‌های زباله در محل‌های اسکان مبادرت کنند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: شهر گناوه به شهر دست‌فروشان تبدیل‌شده است و با توجه به حضور دست‌فروشان مواد غذایی گرم، شهرداری، نیروی انتظامی و اتاق اصناف با همکاری بازرسان بهداشت محیط نسبت به توقیف و ضبط وسایل دست‌فروشان که سلامت غذایی مردم را به خطر می‌اندازند اقدام کنند.
مهندس حسن ذبیحی مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز در خصوص بازبینی کپسول‌های آتش‌نشانی مدارس و ادارات و لزوم بهداشتی کردن سرویس‌های بهداشت عمومی و شستشوی به‌موقع سطل‌های زباله کنار بازار ماهی‌فروشان مطالبی عنوان داشت.
در ادامه نمایندگان سایر ادارات و سازمان‌ها به ارایه نقطه نظرات و شرح وظایف و ارایه گزارش عملکرد دستگاه اجرایی مربوطه پرداختند.
انتهای پیام/م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بسیج.سلامت.نوروزی     معاون.بهداشتی     مهندس.علیرضا.یوسفی     مهندس.حسن.ذبیحی     شبکه.بهداشت‌درمان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   22 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >