با حضور وزیر کشور در بوشهر :
پروژه عملیاتی مرکز خدمات جامع سلامت هلیله بوشهر کلید خورد

22 اسفند 1395
پروژه عملیاتی مرکز خدمات جامع سلامت هلیله بوشهر با حضور وزیر کشور و مسئولین استانی عملیات اجرایی آن آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر دکتر عبدالرضا رحمانی در حاشیه آغاز عملیات اجرایی این مرکز گفت: بنا به برخی مسائل  روستاهای هلیله و بندرگاه از برخی امکانات محروم بوده و موقعیت و وضعیت مناسبی نداشتند و تلاش می‌گردد پیشرفت ساخت‌وساز در هلیله و بندرگاه با سرعت بیشتری به موقعیت مطلوب برسانیم.
وی تصریح کرد: در طول این چند سال تلاش شده تا بسیاری از کارهای انجام‌نشده اولویت‌بندی گردد و با سرعت پیشرفت این دو روستا را به موقعیت مطلوب برسانیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی نیز در این آیین با ارائه گزارشی از پروژه‌های قابل‌افتتاح دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برای احداث مرکز خدمات جامع سلامت و خانه بهداشت هلیله هزینه‌ای بالغ‌بر 35 میلیارد ریال با زیربنایی به مساحت 900 مترمربع به مرحله اجرا رسیده است.
دکتر ایرج بیژنی همچنین در رابطه با خانه بهداشت بندرگاه اضافه کرد: این پروژه بااعتباری بالغ‌بر با 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار جهت ارایه خدمات بهداشتی به مردم بندرگاه به بهره‌برداری خواهد رسید
وی در رابطه با محل تأمین هزینه این پروژه افزود: مقرر گردید بر اساس تفاهم‌نامه مشترک وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی و استانداری بوشهر اعتبارات این پروژه از محل مذکور تأمین گردد.
پروژه عملیات مرکز خدمات جامع سلامت هلیله، خانه بهداشت هلیله و بندرگاه با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، دکتر مصطفی سالاری استاندار بوشهر، عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، عباس جمشیدی فرماندارشهرستان بوشهر، دکتر ایرج بیژنی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان و جمعی از مسئولین آغاز شد.
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
عملیات.اجرایی     مرکز.جامع.سلامت     وزیر.کشور     عبدالرضا.رحمانی     دکتر.ایرج.بیژنی        

تاریخ بروز رسانی:   22 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >