جمع‌آوری بیش از 4 هزار لیتر نوشابه فاسد توسط بهداشت محیط و حرفه‌ای گناوه

25 اسفند 1395
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از جمع‌آوری بیش از چهار هزار لیتر نوشابه فاسد از سطح عرضه توسط واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ مهندس علیرضا یوسفی در این خصوص گفت: بنا به اهمیت موضوع سلامت غذایی شهروندان که از اولویت‌های مهم شبکه بهداشت و درمان شهرستان می‌باشد، در همین راستا، بازرسین بهداشت محیط و حرفه‌ای این شبکه در مواجهه با محموله نوشابه درون یکی از انبارهای مواد غذایی سطح شهر و مشکوک گردیدن به‌سلامت غذایی این نوشابه‌ها، اقدام به توقیف این کالا کردند.
وی افزود: نمونه‌برداری از نوشابه‌ها انجام گردید و نمونه‌ها به آزمایشگاه کنترل کیفی ارسال شد که جوابیه آزمایش‌ها مبنی بر عدم هم‌خوانی با استاندارد مواد غذایی نمونه‌ها بود که بلافاصله نمونه‌های توقیفی به میزان 4 هزار لیتر نوشابه از سطح عرضه جمع‌آوری شد.
مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه با شعار صلابت تا سلامت در طرح بسیج سلامت نوروزی گام‌به‌گام در جهت ارتقای سطح سلامت مردم عزیز گام برداشته و این اطمینان را به شهروندان و مسافران عزیز می‌دهیم که تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مواد غذایی سالم و بهداشتی به دست مردم برسد.
مهندس حسن ذبیحی افزود: از مردم عزیز نیز تقاضا داریم با دقت در هنگام خرید مواد غذایی ما را در تأمین سلامت غذایی شهر یاری نمایند.

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
جمع‌آوری.نوشابه     معاون.بهداشتی     مهندس.علیرضا.یوسفی     شبکه.بهداشت‌درمان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   25 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >